کسب و کاری کم هزینه

 


کارآفرین مسابقه میدون، خطاب به جوانان گفت:« با مبلغ ناچیز میشه کار های بزرگ کرد چون من با 2 میلیون تومن پول قرضی کارم رو شروع کردم»

به گزارش میدون، مهدی قهاری جوان حقوق خوانده اهل تهران که با شعار "آموزش تا جهانی شدن"، آموزشگاه های بازی های فکری را در تهران و قزوین تاسیس کرده است، گفت: این روز ها بیش از پیش خلا اتاق های بازی و خلاقیت با وجود اهمیت آنها در فرآیند تعلیم و تربیت، شکوفایی استعدادها و مهارت آموزی حس می شود.

 او که 250آیتم بازی را آموزش می دهد، در مورد سخت ترین روز های زندگی اش، اذعان داشت: برای راه اندازی و تامین هزینه های موسسه و دستیابی به اهدافم، از نصب دوربین های مدار بسته گرفته تا کابل کشی در منهول در دمای 60درجه اهواز و پادویی در بازار را انجام داده ام.

قهاری مدیر موسسات هوش و خلاقیت پاراکس، خطاب به جوانان افزود:« با مبلغ ناچیز میشه کار های بزرگ کرد چون من با 2 میلیون تومن پول قرضی کارم رو شروع کردم».

شرکت کننده مسابقه میدون که در چند ثانیه با بازی هایش شما را فارغ از دغدغه های روزمره میکند، بیان کرد: مشتری دوره های بازی های فکری، اغلب مدارس، مهدکودک، ارگان های دولتی و...  است که بنا به تقاضا ها هفته ای یک زنگ مدرس را اعزام می کنیم.

مهدی قهاری اذعان داشت: پرورش و استعدادیابی کودک و نوجوان اولویت کار ما است و به دلیل اهمیت این امر، تمامی کادر موسسه را از میان روان شناسان خبره برگزیده ایم.

شرکت کننده مسابقه میدون اظهار داشت: یکی از مهمترین و موثرترین دوران زندگی انسان بی شک دوران کودکی است، دورانی که در آن شخصیت فرد پایه‌ ریزی شده و شکل می‌گیرد، پرورش خلاقیت ها در همین دوران باید با کمک والدین و مدارس به آن پرداخته شود.

برج هیجان، اتللو، ابلون، پنتاگون، روبیک ری، کریدور و... بخشی از بازی های آموزشی این موسسه است.

نظرات (4)

avatar

احسان

یکشنبه 22 دی 1398

بنده دبیر ریاضی هستم ومایلم به عنوان سرمایه گذار وهمکار در حیطه ی اصلاح وبهتر شدن این کسب وکار باشما همکاری کنم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
پنجشنبه 29 خرداد 1399

سلام. برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. http://meidoun.ir/home/connectionitem/16147

avatar

حامد حسنی

چهارشنبه 27 آذر 1398

همکاری در شهرستان

avatar

Morteza

چهارشنبه 27 آذر 1398

سلام وقت بخیر،بنده از شهرستان شاهرود علاقمندم ک با شما همکاری کنم.

avatar

احسان

چهارشنبه 20 آذر 1398

من معلم هستم.وخیلی تمایل دارم در این زمینه سرمایه گذاری وهمکاری کنم

avatar
پاسخ دهنده:مدیر سایت
چهارشنبه 20 آذر 1398

در بخش مسابقه میدون، زیراسم شرکت کننده درخواست همکاری بگذارید تا با شما تماس گرفته شود

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi