بیا این ور بازار

 


تولید کننده پوشاک ورزشی زنانه، مردانه و بچه گانه تاکید کرد: بیش از 14 میلیون دانش اموز و بیش از 4 میلیون دانشجو در کشور هستند که سالیانه حداقل به یک ست ورزشی نیاز دارند.

به گزارش میدون، محمد صمدی مینا آبادی، کارافرین تولید کننده پوشاک ورزشی که از شهر آستارا خطه سبز کشور به رقابت میدون امده است، گفت:« بازه ای که نوسان دلار باعث اشفتگی بازار شد، بهترین فرصت برای من و برادرانم بود تا دست به کار شویم و با نیازسنجی و استفاده از تجربیاتمان در یک هفته با شش نفر تولیدی پوشاک ورزشی را افتتاح کنیم و 200ست بفروشیم».

او بازار پوشاک را فصلی دانست و بیان کرد: بیش از 14 میلیون دانش اموز و بیش از 4 میلیون دانشجو در کشور هستند که سالیانه حداقل به یک ست ورزشی نیاز دارند.

شرکت کننده مسابقه میدون که 16 سال وارد کننده بوده و یک سال است که مدیرعامل تولیدی پوشاک ورزشی زنانه، مردانه و بچه گانه ایرانی شده است، افزود:« در شش ماه، 100 هزار جنس را تولید کردیم که منجر به فروش 6 میلیاردی شد. اولین صادراتمان نیز به کشورآذربایجان، اولین کشوری که از آن واردات کرده ام، بود و مدتی است که برای صادرات با کشورهای روسیه و حوزه دریای خزر وارد تعامل شده ایم».

محمد صمدی مینا آبادی که بازار پوشاک را بازار همیشه تشنه می داند، اذعان داشت: شروع کارمان با هفت چرخ بود که با فروش و گسترش کار تا کنون به 60 چرخ رسیده است و توانسته ایم با آموزش و استخدام 50 نفر، دفتر و فروشگاه های فروش در شمال کشور را اضافه کنیم.

او خاطر نشان کرد: به دلیل ممنوعیت واردات پارچه، از بهترین پارچه های فلامنت ایرانی استفاده می کنیم و 20درصد از تامین پارچه را از طریق خرید نخ و بافت توسط بافنده و ثبات رنگ توسط رنگرز، انجام میدهیم 

امیر حسین اسدی از داوران مسابقه میدون، معتقد است: صمدی فروش و نگاه خوبی به صادرات دارد اما برای گرفتن کل منطقه و کشور نیاز به اینده نگری و اصلاح کار و تمرکز روی تبلیغات و برندینگ دارد.

شرکت کننده مسابقه میدون که از هر فروش 10 تا 15 درصد سود می کند، گفت: قیمت ست ورزشی خارجی عمده به صورت میانگین 16 تا 26 دلار و ست ایرانی با توجه به نوع پارچه و کار انجام شده روی آن، 13 تا 17 دلار است.

محمد صمدی مینا آبادی که شناخت خوبی از بازار دارد، اظهار داشت:« مادرم به من یاد داد که کار بهترین نعمت خدا است و به امید روزی که هر ورزشکار ایرانی روی سکو های جهانی با لباس با کیفیت ایرانی هنرنمایی کند، تا اخرین روز عمرم با عشق خدمت می کنم».

شلوارک ورزشی- شلوار ورزشی- ست ورزشی- تیشرت ورزشی- ست مانتویی و تاپ ورزشی زنانه، مردانه و بچه گانه از محصولات تولیدی برادران صمدی است.

 

 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید