بسته ی حمایتی عکاسی

 


امیر مهدی واله با کسب و کار ثبت لحظه ها گفت: پکیج استاندارد و اقتصادی را طراحی کرده ایم که تجهیزات عکاس در هر دو یکسان و تنها تفاوت ان ها در تعداد عکس رایگان است.

به گزارش میدون، امیر مهدی واله 27 ساله، ساکن تهران که علاقه مند به کارگروهی و اغلب به دنبال راه حل های ساده برای دستیابی به اهداف اش است، برند کادرو را از سال 1396با نیاز سنجی های بسیار راه اندازی کرده است.

او که پیش از این در یک شرکت نرم افزاری حوزه سلامت الکترونیک مشغول بوده است، گفت: کادرو سامانه رزرو آنلاین عکاس حرفه ای با شعار« همیشه بر "عکس" باشید» است.

شرکت کننده مسابقه میدون با این چشم انداز که کادرو باید یاداور عکس و عکاسی شود، اظهار داشت: مشتری در وهله اول حق انتخاب دارد و برای هر موضوعی می تواند ازبین لیست عکاسان مورد تایید، به صورت انلاین یک نفر را انتخاب و زمان عکاسی را تعیین و رزرو کند.

امیر مهدی واله بیان کرد: انتخاب محل عکاسی با شماست. عکاس متناسب با محل عکاسی و نیاز شما تجهیزات لازم را همراه خود خواهد داشت که ارزش افزوده ای به مشتری است.

او خاطر نشان کرد: قیمت های عکاسی در کادرو بر اساس مدت زمان عکاسی دسته بندی می شود و پس از آن فایل عکاس ها با رعایت کامل حریم شخصی با فرمتjpeg به مشتری تحویل خواهیم داد.

کارآفرین مسابقه میدون افزود: در سایت کادرو قابلیت دیدن انواع نمونه کار و ژست ها، انتخاب نوع عکس، مشاهده عملکرد و نظرات قبلی، امکان صحبت با عکاس قبل از رزرو و هفت روز ضمانت بازگشت مبلغ بابت تضمین کیفیت عکاسی وجود دارد.

امیر مهدی واله همچنین در مورد قیمت گذاری عکس ها، اذعان داشت: پکیج استاندارد و اقتصادی را طراحی کرده ایم که تجهیزات عکاس در هر دو پکیج یکسان و تنها تفاوت ان ها در تعداد عکس رایگان است. از نیم ساعت تا هفت ساعت چه عکس خبری و چه صنعتی برای پکیج اقتصادی 69 تا 580 هزار تومان و پکیج استاندارد از 79 تا 739 هزار تومان است.

او در ادامه مشکل کسب و کار های مرتبط با عکاسی را عدم صرفه روی تعداد عکس ها، انتخاب حرفه ای ترین ها، تضمین کیفیت و تعهد دانست.

عکاسان فعال کادرو از بین بیش از ۲۵۰۰ عکاس متقاضی کار، گزینش و پس از گذراندن چهار مرحله مصاحبه فنی و رفتاری تایید شده، استخدام و درسایت تقویم کاری مخصوص به خود را دریافت کرده اند.

در ایران ماهیانه 40 میلیون عکس و فیلم در شبکه های اجتماعی منتشر می شود که نشان می دهد عکس ها عضو جدا نشدنی در زندگی ها است. عکس پرتره، عقد وعروسی، صنعتی و تولد از رشته های پر طرف دار است.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi