خداحافظی با درد ها


تشک گرمایشی نوآوران بدون جریان برق می باشد و باعث رفع خستگی و کاهش درد عضلانی و مفصلی است


فرامرز خاریابند، جوان تکواندوکاری که از اندیشه کرج به مسابقه میدون آمده است، این روز ها تولید کننده محصولی است که از کره جنوبی برای تسکین درد رماتیسم مادرش سوغاتی اورده بود.

او گفت:« تشک گرمایشی برقی کره ای را با مهندسی معکوس به روش بومی در سایز بزرگ تر تولید می کنیم با این تفاوت که جریان برق در آن وجود ندارد و بدون المنت و پمپ است که با گرم شدن اب، تشک نیز گرم می شود».

خاریابند خاطر نشان کرد: این تشک مصرف انرژی بسیارکمی دارد و قیمت یک نفره آن 880هزارتومان با ضمانت سه ساله است و 60  روز گارانتی تعویض دارد درحالی که تشک برقی بسیار کوچک کره ای 170 دلار در بازار به فروش می رسد.

این کارآفرین پویا اذعان داشت: محصولات فروشگاه شامل تشک تخت گرمایشی، تشک مسافرتی گرمایشی و فرش گرمایشی است که دمای آن از 35 تا55 درجه قابل تنظیم می باشد.

فرامرز خاریابند بیان کرد: سال هاست که استفاده از گرما درمانی برای کاهش درد ها و رفع خستگی عضلانی، رفع گرفتگی و اسپاسم، کاهش درد های شکم و رحم، افزایش محدود حرکتی عضلات در سالمندان و بیماران مبتلا به آرتروز، گرم کردن بستر و کمک به کاهش عوارض بیماری رینورد کاربرد دارد.

شرکت کننده مسابقه میدون افزود: این تشک منجر به بالا رفتن حرارت بدن و متعاقب آن، متسع شدن عروق و مویرگ ها می شود. در ضمن اتساع عروقی می تواند ناشی از افزایش سوخت و ساز سلول ها باشد که نیاز به اکسیژن اضافی و دفع بیشتر مواد حاصل از سوخت و ساز دارند.

فرامرز خاریابند که مدرک دان یک تکواندو را در ایران اخذ کرده است، اظهارداشت:« استادم در کره مدرکم را پاره کرد چون معتقد بود با مدرک نمی توانم رقیبم را شکست دهم».

او که در 26 سالگی برای یادگیری تکواندو و با هدف افتتاح باشگاهی بزرگ و استاندارد در ایران به کره جنوبی رفته و مدتی بازرگان و وارد کننده سیستم گرمایشی در ایران بوده است، نه تنها مسیر زندگی و اهداف اش تغییر کرده بلکه کارافرین و تولید کننده نیز شده است.

شرکت کننده مسابقه میدون در پایان گفت:« برای تولید انبوه و جذب سرمایه در تلاش ام و این قول را میدهم که پس از رسیدن به سوددهی بالا، برای بچه های یتیم پرورش گاه بزنم»

پست های مرتبط