پول، بازی، شادی


سعید قربانی که ماهی 70 میلیون تومان درامد دارد، گفت: درآمد شهر بازی سیار از طریق اجاره، فروش، تعمیرات و مشارکت است که 70درصد سود کار بابت اجاره دستگاه ها می باشد.


به گزارش میدون، سعید قربانی که اولین مركز اجاره و برگزاری خدمات شهر بازی به صورت سیار را راه اندازی کرده است، ساکن تهران با مدرک مدیریت بازرگانی است.

او که در این مرکز، محصولات بادی، برقی، ورزشی، تفریحی، پینت بال رنگی و لیزرینگ دارد، گفت:« بدون سرمایه کارم را شروع کردم و توانستم با پولش دستگاه بسازم و تیمم را بزرگ تر کنم. حال امروز که شهربازی را به محل دلخواه شما می اورم 15 نفر را به صورت ثابت و مستقیم مشغول به کار کرده ام».

قربانی، بیان کرد: درآمد شهر بازی سیار از طریق اجاره، فروش، تعمیرات و مشارکت است که 70درصد سود کار بابت اجاره دستگاه ها است.

شرکت کننده مسابقه میدون که هر ماه یک دستگاه بازی جدید به محصولاتش اضافه می کند، گفت: این مجموعه 250 ایتم تفریحی، ورزشی برای رنج سنی دو تا 90 سال دارد که در هر ماه، افراد زیادی به صورت مستقیم و غیر مستقیم با ما به عنوان مربی دستگاه، بهیار، نصاب و حمل و نقل و... همکاری دارند.

سعید قربانی در پاسخ به سوال داوران برنامه در مورد امنیت وسایل و دستگاه های شهر بازی سیار، خاطر نشان کرد: در ایران برای این کار استانداردی تعریف نشده است و تنها محیط و محل دارای استاندارد می باشد. به این خاطر بنده تنها شهربازی را بیمه مسئولیت مدنی کردم.

او که ماهی 70 میلیون تومان درامد دارد، افزود:« به دلیل علاقه زیاد به این حرفه، سوم دبیرستان اپراتور شهربازی شدم. سال بعد در شهر بازی غرفه بازی اجاره کردم که در سه ماه 450 هزار تومان سود کردم و سال بعدش با اجاره غرفه عکاسی به 14 میلیون تومان سود در سه ماه رسیدم حتی عربی پیش دانشگاهی را دو بار افتادم تا سربازی ام عقب بیفتد و بتوانم کار کنم».

شرکت کننده مسابقه میدون در پایان تقاضای دریافت یک میلیارد تومان وام با دوره بازگشت یک ساله برای افزایش تعداد وسایل و دستگاه ها کرد.

وسایل مورد اجاره شهربازی سیار شامل توپ جادویی ، سرسره و استخر توپ بادی، قایق سواری، تخته پرش فنری، بازی ماز، ایرهاکی، دارت، فوتبال دستی، مارپله، تیرو کمان، اسکوآش، جت اسکی تنیس، صخره نوردی و … است. حتی دستگاه هایی وجود دارد که برای فضا های های کمتر از شش متر نیز پاسخگو است.

پست های مرتبط