پول، بازی، شادی

 


سعید قربانی که ماهی 70 میلیون تومان درامد دارد، گفت: درآمد شهر بازی سیار از طریق اجاره، فروش، تعمیرات و مشارکت است که 70درصد سود کار بابت اجاره دستگاه ها می باشد.

به گزارش میدون، سعید قربانی که اولین مركز اجاره و برگزاری خدمات شهر بازی به صورت سیار را راه اندازی کرده است، ساکن تهران با مدرک مدیریت بازرگانی است.

او که در این مرکز، محصولات بادی، برقی، ورزشی، تفریحی، پینت بال رنگی و لیزرینگ دارد، گفت:« بدون سرمایه کارم را شروع کردم و توانستم با پولش دستگاه بسازم و تیمم را بزرگ تر کنم. حال امروز که شهربازی را به محل دلخواه شما می اورم 15 نفر را به صورت ثابت و مستقیم مشغول به کار کرده ام».

قربانی، بیان کرد: درآمد شهر بازی سیار از طریق اجاره، فروش، تعمیرات و مشارکت است که 70درصد سود کار بابت اجاره دستگاه ها است.

شرکت کننده مسابقه میدون که هر ماه یک دستگاه بازی جدید به محصولاتش اضافه می کند، گفت: این مجموعه 250 ایتم تفریحی، ورزشی برای رنج سنی دو تا 90 سال دارد که در هر ماه، افراد زیادی به صورت مستقیم و غیر مستقیم با ما به عنوان مربی دستگاه، بهیار، نصاب و حمل و نقل و... همکاری دارند.

سعید قربانی در پاسخ به سوال داوران برنامه در مورد امنیت وسایل و دستگاه های شهر بازی سیار، خاطر نشان کرد: در ایران برای این کار استانداردی تعریف نشده است و تنها محیط و محل دارای استاندارد می باشد. به این خاطر بنده تنها شهربازی را بیمه مسئولیت مدنی کردم.

او که ماهی 70 میلیون تومان درامد دارد، افزود:« به دلیل علاقه زیاد به این حرفه، سوم دبیرستان اپراتور شهربازی شدم. سال بعد در شهر بازی غرفه بازی اجاره کردم که در سه ماه 450 هزار تومان سود کردم و سال بعدش با اجاره غرفه عکاسی به 14 میلیون تومان سود در سه ماه رسیدم حتی عربی پیش دانشگاهی را دو بار افتادم تا سربازی ام عقب بیفتد و بتوانم کار کنم».

شرکت کننده مسابقه میدون در پایان تقاضای دریافت یک میلیارد تومان وام با دوره بازگشت یک ساله برای افزایش تعداد وسایل و دستگاه ها کرد.

وسایل مورد اجاره شهربازی سیار شامل توپ جادویی ، سرسره و استخر توپ بادی، قایق سواری، تخته پرش فنری، بازی ماز، ایرهاکی، دارت، فوتبال دستی، مارپله، تیرو کمان، اسکوآش، جت اسکی تنیس، صخره نوردی و … است. حتی دستگاه هایی وجود دارد که برای فضا های های کمتر از شش متر نیز پاسخگو است.

پست های مرتبط

نظرات (3)

avatar

احسان سوری

دوشنبه 28 بهمن 1398

با سلام و عرض خداقوت کار شما بسیار عالی است لطفا تلفنی را جهت انجام کار مشارکتی و گرفتن مشورت از آقای قربانی بدهید تا با شما تماس بگیریم بنده از آبادان هستم

avatar
پاسخ دهنده:مدیر سایت
ﺳﻪشنبه 29 بهمن 1398

سلام

لطفا درخواست همکاری خود را زیر اسم شرکت کننده در بخش مسابقه میدون، قرار دهید.

avatar

صادقی هستم

شنبه 19 بهمن 1398

تلفن تماس اقای سعید قربانی میخواستم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
دوشنبه 26 خرداد 1399

سلام. برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. http://meidoun.ir/home/connectionitem/16125

avatar

هاشمی

جمعه 22 آذر 1398

با سلام یک شماره از اقای قربانی بابت مشاوره و همکاری میخواستم

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi