شلیک به قلب سرما ساز خارجی


احمدی مدیر برند اسکیدا، گفت:« کمپرسور یخچال و فریزر را با مهندسی معکوس برند های ژاپنی با ضمانت پنج ساله تولید کردیم که تا کنون تمام تست ها را به خوبی پشت سر گذاشته و از خروج 80میلیون دلار ارز جلوگیری شده است.»


 احمدی مدیر برند اسکیدا، گفت:« کمپرسور یخچال و فریزر را با مهندسی معکوس برند های ژاپنی با ضمانت پنج ساله تولید کردیم که تا کنون تمام تست ها را به خوبی پشت سر گذاشته و از خروج 80میلیون دلار ارز جلوگیری شده است.».

به گزارش میدون، میثم احمدی ضیاء جوان 39 ساله تهرانی که کاردانی معماری دارد در همان بدو امر با لبخندی بر لب می گوید: من دیوانه ام.

او که پیشینه کسب و کار فست فودی با درآمد بالا دارد، حالا به قلب محصولات سرمایشی زده و به فکر خودکفایی، رونق تولید و اشتغال زایی است.

احمدی در ادامه بیان می کند:« بعد از پنج سال تحقیق، نمونه سازی و مشورت با بهترین صنعت گران و استادان دانشگاهی متخصص، تیم 10 نفره اسکیدا اولین سازنده کمپرسور یخچال در ایران تشکیل شد.».

او افزود:« ما این محصول را با مهندسی معکوس برند های ژاپنی با ضمانت پنج ساله برای مصرف کننده تولید کرده ایم که تمام تست ها از قبیل توان مصرفی، ظرفیت برودتی، انالیز مواد و... را به خوبی پشت سر گذاشته و ظرف یکسال 200نمونه به جهت بررسی میدانی فروختیم.».

شرکت کننده مسابقه میدون خاطر نشان کرد: کمپرسورسرمایشی محصولی است که از چشممان دور مانده است و سالانه 5/2میلیون دستگاه وارد کشور می شود که معادل خارج شدن 80 میلیون دلار ارز از کشور است.

احمدی معتقد است: کشوری که صنعت قوی ای داشته باشد قطعا مردمش در رفاه و ارامش زندگی خواهند کرد.

او در پایان یاداور شد:  قصد و هدف اش برای اینده، راه اندازی خط تولید انبوه کمپرسور سرمایشی است.

مهمترین بخش یخچال فریزر دستگاه کمپرسور یا همان موتور است چرا که قلب یخچال فریزر می باشد، موتوری که گاز تبریدی را حول سیستم می‌گرداند و باعث ایجاد سرما می‌شود. اکثر افراد آن را تنها به عنوان «بطری سیاه» در پشت دستگاه‌شان می‌بینند که تعدادی لوله و سیم از آن خارج می‌شود. بدیهی است که کمپرسور چیزی بیشتر از این است.

پست های مرتبط