شلیک به قلب سرما ساز خارجی

 


احمدی مدیر برند اسکیدا، گفت:« کمپرسور یخچال و فریزر را با مهندسی معکوس برند های ژاپنی با ضمانت پنج ساله تولید کردیم که تا کنون تمام تست ها را به خوبی پشت سر گذاشته و از خروج 80میلیون دلار ارز جلوگیری شده است.»

 احمدی مدیر برند اسکیدا، گفت:« کمپرسور یخچال و فریزر را با مهندسی معکوس برند های ژاپنی با ضمانت پنج ساله تولید کردیم که تا کنون تمام تست ها را به خوبی پشت سر گذاشته و از خروج 80میلیون دلار ارز جلوگیری شده است.».

به گزارش میدون، میثم احمدی ضیاء جوان 39 ساله تهرانی که کاردانی معماری دارد در همان بدو امر با لبخندی بر لب می گوید: من دیوانه ام.

او که پیشینه کسب و کار فست فودی با درآمد بالا دارد، حالا به قلب محصولات سرمایشی زده و به فکر خودکفایی، رونق تولید و اشتغال زایی است.

احمدی در ادامه بیان می کند:« بعد از پنج سال تحقیق، نمونه سازی و مشورت با بهترین صنعت گران و استادان دانشگاهی متخصص، تیم 10 نفره اسکیدا اولین سازنده کمپرسور یخچال در ایران تشکیل شد.».

او افزود:« ما این محصول را با مهندسی معکوس برند های ژاپنی با ضمانت پنج ساله برای مصرف کننده تولید کرده ایم که تمام تست ها از قبیل توان مصرفی، ظرفیت برودتی، انالیز مواد و... را به خوبی پشت سر گذاشته و ظرف یکسال 200نمونه به جهت بررسی میدانی فروختیم.».

شرکت کننده مسابقه میدون خاطر نشان کرد: کمپرسورسرمایشی محصولی است که از چشممان دور مانده است و سالانه 5/2میلیون دستگاه وارد کشور می شود که معادل خارج شدن 80 میلیون دلار ارز از کشور است.

احمدی معتقد است: کشوری که صنعت قوی ای داشته باشد قطعا مردمش در رفاه و ارامش زندگی خواهند کرد.

او در پایان یاداور شد:  قصد و هدف اش برای اینده، راه اندازی خط تولید انبوه کمپرسور سرمایشی است.

مهمترین بخش یخچال فریزر دستگاه کمپرسور یا همان موتور است چرا که قلب یخچال فریزر می باشد، موتوری که گاز تبریدی را حول سیستم می‌گرداند و باعث ایجاد سرما می‌شود. اکثر افراد آن را تنها به عنوان «بطری سیاه» در پشت دستگاه‌شان می‌بینند که تعدادی لوله و سیم از آن خارج می‌شود. بدیهی است که کمپرسور چیزی بیشتر از این است.

پست های مرتبط

نظرات (2)

avatar

علی نریمانی

چهارشنبه 11 تیر 1399

سلام و خدا قوت... شرکت ما در نظر دارد با جناب مهندس احمدی همکاری کند..لطفا به ما کمک کنید تا بتوانیم با ایشان ارتباط برقرار کنیم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
پنجشنبه 12 تیر 1399

سلام. برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. http://meidoun.ir/home/connectionitem/15175

avatar

سعیدعمرو

جمعه 15 آذر 1398

بسیارعالسیت،قصدمشارکت و سرمایه گذاری دارم

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi