تاکید استاندار تهران بر ضرورت اعطای تسهیلات بانکی به مشاغل خانگی

 


استاندار تهران گفت: متقاضیان مشاغل خانگی به دنبال اداره زندگی خود با تولید هستند و همکاری بانک‌ها با این قشر که به دنبال ایجاد زندگی سالم هستند، ضروری است.

محمدحسین مقیمی استاندار تهران در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران که امروز(چهارشنبه) برگزار شد، با اشاره به تخصیص اعتبار ٣٠ میلیارد تومانی برای ایجاد مشاغل خانگی برای 3 هزار و 400 درخواست در استان تهران اظهار کرد: متقاضیان مشاغل خانگی درصدد اداره زندگی خود به وسیله تولید هستند، لذا ضروری است که بانک‌ها با این قبیل افراد که به دنبال زندگی سالم هستند، همکاری کنند.

وی افزود: تاکنون 3 هزار و 400 پرونده برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی به بانک‌ها ارجاع شده است که 60 درصد آن مربوط به درخواست‌های مشاغل خانگی استان است.

گفتنی است؛ در این جلسه موضوع سامانه مرکز ملی پایش در راستای مجوز دستگاه‌های اجرایی به منظور سرمایه گذاری در استان از سوی اداره کل اقتصاد و دارایی استان ارائه و بررسی شد.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi