نیازسنجی، شرط تولید دستگاه


مهدی حیدری، تولیدکننده دستگاه تست و آب بندی سوپاپ و سر سیلند، گفت: با توجه به نیاز صنعت و بازار در تلاشیم تا با تولید و ارتقا دستگاه ها، شرایط مناسب تری را برای کاربران این حوزه فراهم آوریم.


به گزارش میدون، مهدی حیدری که 24 سال دارد و در 20 سالگی نیز ازدواج کرده است، گفت:« تولیدکننده اولین دستگاه آب بندی و تست سوپاپ و سرسیلندر هستم که مشابه خارجی ندارد و تمامی قطعات، به جز قسمت الکترونیکی ان ایرانی است».

او با لهجه شیرین اصفهانی، افزود: ماشین ون ام را تجهیز کردم و با آن تقریبا تمام ایران را دور زدم تا دستگاهم را حضوری برای تراشکار ها معرفی کنم .

حیدری دستگاه های وکیوم تستر V900، دستگاه آب بندی تک موتوره 400AB، دستگاه آب بندی تک موتوره 800AB و دستگاه آب بندی و تست سوپاپ 1200AV را تولید کرده است و تاکنون توانسته 800 دستگاه را بفروشد.

شرکت کننده با انگیزه مسابقه میدون که طبق نیاز صنعت و بازار، دستگاه های جدید تولید می کند، در ادامه از مزیت های این دستگاه گفت: قابلیت تست و آب بندی سوپاپ با دقت BAR 0.001، نمایش میزان آب بندی سوپاپ توسط نمایشگر امپر دیجیتال، اعلام آب بند بودن سوپاپ توسط هشدار های نوری و صوتی، دارای پمپ وکیوم روغنی با موتور تک فاز و دارای پمپ وکیوم با قدرتی شبیه ساز فنر سوپاپ است.

مهدی حیدری این دستگاه را به کشور های اربیل، کرکوک، بغداد، ترکیه، افغانستان، حله و... صادر کرده است.

همچنین یونچی یکی از داوران این مسابقه اذعان داشت: کشور پاکستان به دلیل زیاد بودن پمپ های آب، بهترین گزینه برای صادرات است.

گروه صنعتی حیدری با نام تورال  از سال ۱۳۹۲ کار خود را به عنوان تنها گروه صنعتی در زمینه تولید و عرضه دستگاه های آب بندی و تست سوپاپ و سر سیلندر آغاز کرده است. آنچه بعنوان نقطه اتکا و هدف در این مجموعه لحاظ گردیده تولید و ارتقا روز افزون محصولات جدید و با کیفیت است.

پست های مرتبط