آغاز به کار جشنواره گياهان دارويی

 


مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان گفت: چهاردهمين جشنواره گياهان دارويي از ديروز تا 29 بهمن‌‎ماه در محل بازار گياهان دارويي واقع در خيابان پروين آغاز به کار کرد.

اصغر کشاورز راد اظهارکرد: هدف از برگزاري اين جشنواره، حمايت از توليدکنندگان داخلي، ايجاد رقابت سالم ميان توليدکنندگان براي ارتقاي کيفي توليد، استانداردها و معيارهاي جهاني، توسعه صادرات گياهان دارويي و همچنين ارتقاي شناخت شهروندان در زمينه گياهان دارويي و فرآورده‌هاي گياهي است.

وي افزود: در اين جشنواره انواع گياهان دارويي خشک، عرقيات، اسانس‌ها، ادويه‌جات، عسل، داروهاي گياهي، روغن گياهي، محصولات سالم، انواع قلمه، بذر و نشاء گياهان دارويي و... به صورت عمده و خرد عرضه و نحوه استفاده از آنها، ويژگي‌ها و فوايد اين گياهان به بازديدکنندگان ارائه مي‌شود.

مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان با بيان اينکه مشاوره رايگان تغذيه سالم و مزاج شناسي به شهروندان، ارائه تخفيف ويژه جشنواره به شهروندان، پذيرايي از شهروندان با دمنوش‌هاي گياهي از برنامه هاي چهاردهمين جشنواره گياهان دارويي است، گفت: اين جشنواره از 25 بهمن ماه(ديروز) به مدت پنج روز از ساعت 8 صبح تا 13 بعدازظهر و از ساعت 16 تا 22 شب در محل بازار گياهان دارويي واقع در خيابان پروين جنب آتش نشاني داير است.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi