طراحی و تولید کفش ایرانی


آرش حسامی کارافرین موفقی که برند کیف و کفش دارد و این روزها با کشور های همسایه قرارداد صادرات امضا می کند، اظهارداشت: با تولید هر 1000 کفش، 400 نفر مشغول به کار می شوند و حتی 30 شغل نیز به این کسب و کار وابسته است


آرش حسامی جوان موفق سال 1396برنامه تلویزیونی پایش که با برند سرزمین ویز در رشته و رسته کفش و کیف صاحب کسب و کار است، گفت: همیشه قلبم برای صنعت کشورم می تپد.
او که عاشق پیشه و شغل خانوادگی اشان است، افزود: بار ها به سفر رفتم تا از کشور های مختلف ایده و مدل بیاورم اما افتخار می کنم که حتی یک کانتینرهم کفش وارد نکردم.
حسامی خاطر نشان کرد: در حال حاضر صادرات دو جفت کفش معادل یک بشکه نفت است و سالیانه 170 میلیون دلار این محصول قاچاق می شود.
شرکت کننده مسابقه میدون در مورد مزایای این کسب و کار نیز اظهار داشت: با تولید هر 1000 کفش، 400 نفر مشغول به کار می شوند و حتی 30 شغل نیز به این کسب و کار وابسته است.
آرش حسامی همچنین راجع به اهداف تولید و طراحی کیف و کفش سرزمین ویز بیان کرد: در حال حاضر تمرکزمان روی صادرات، کیفیت و به تبع شلوغی مغازه و سفیر شدن مردم، تبلیغات خلاق، تجمیع کارگاه های کوچک، داستان داشتن کفش ها مثل شب پر ستاره و ساری گلین و شازده کوچولو و رستم و... است.
او ادامه داد: تصمیم داریم برای اینده دربخش فضای مجازی، عمارت ویزی با احیا کردن خانه های قدیمی که هم جاذبه توریستی دارد و هم مدرسه کفش خواهد شد و همچنین طراح شما که ایده و مذاکره است، فعال شویم.
شرکت کننده مسابقه میدون با ابراز خشنودی با ادعای بنگاه زود بازده بودن برندشان اذعان داشت: با کشور ترکیه برای صادرات محصولاتمان قرار داد بسته ایم و این تازه شروع کارمان است.

پست های مرتبط