شخصیت ها روایت می کنند


دوزلی بوک، یک کسب و کار اینترنتی در حوزه کودک است که محتوا، داستان و کارکتر های ایرانی متناسب با فرهنگ ملی تولید می کند.


حسین شکاری که دهه سوم زندگی را می گذراند، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد کارافرینی کسب و کار های جدید است.

او که صاحب کسب و کار اینترنتی خود در حوزه کودک است، گفت: هر20 ثانیه یک نفر متولد می شود یعنی روزی بیش از 4هزار نوزاد اما متاسفانه 60 درصد کتاب های کودک موجود در بازار ترجمه هستند و تنها 40 درصد تولید داخلی داریم.

شکاری بیان کرد: تیم دوزلی بوک( کتاب با نمک) متشکل از داستان نویس، روان شناس، محقق و پژوهشگر است که محتوا، داستان و کارکترهای ایرانی متناسب با فرهنگ ملی تولید می کند.

شرکت کننده مسابقه میدون افزود:« پدرم به ما گفته اگر کارگر هم بودی سعی کن سر کارگر باشی و من سعی می کنم هر کاری می کنم توش بهترین باشم».

شکاری در پایان، آینده و مسیر پیش روی کسب و کار فعلی خود را این گونه ترسیم کرد: در سه سال اینده 250 هزار کتاب می فروشم.

تا به حال کتاب‌های زیادی خوانده‌ایم با قهرمان‌های متفاوت! کتاب‌هایی با موضوعات و قصه‌های خیالی و حتی افسانه‌ای اما این‌بار قرار است کتابی بخوانیم که نام قهرمان آن و تمام شخصیت‌های آن را خوب می‌شناسیم. کتابی که ضمن قصه‌گویی، برای قهرمان آن اتفاق‌های زیادی می‌افتد.


در دوزلی بوک با مشاهده کتاب، اسامی را به سلیقه خود انتخاب و برای شخصیت‌های کتاب‌تان چهره‌هایی را انتخاب می کنید که دوست دارید. رنگ جلد کتاب هم به سلیقه شما تغییر می‌کند و می‌توانید با متنی که دوست دارید در بخش تقدیم‌ نامه عکس کودک‌ تان را نیز در کتاب داشته باشید.

پست های مرتبط