شخصیت ها روایت می کنند

 


دوزلی بوک، یک کسب و کار اینترنتی در حوزه کودک است که محتوا، داستان و کارکتر های ایرانی متناسب با فرهنگ ملی تولید می کند.

حسین شکاری که دهه سوم زندگی را می گذراند، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد کارافرینی کسب و کار های جدید است.

او که صاحب کسب و کار اینترنتی خود در حوزه کودک است، گفت: هر20 ثانیه یک نفر متولد می شود یعنی روزی بیش از 4هزار نوزاد اما متاسفانه 60 درصد کتاب های کودک موجود در بازار ترجمه هستند و تنها 40 درصد تولید داخلی داریم.

شکاری بیان کرد: تیم دوزلی بوک( کتاب با نمک) متشکل از داستان نویس، روان شناس، محقق و پژوهشگر است که محتوا، داستان و کارکترهای ایرانی متناسب با فرهنگ ملی تولید می کند.

شرکت کننده مسابقه میدون افزود:« پدرم به ما گفته اگر کارگر هم بودی سعی کن سر کارگر باشی و من سعی می کنم هر کاری می کنم توش بهترین باشم».

شکاری در پایان، آینده و مسیر پیش روی کسب و کار فعلی خود را این گونه ترسیم کرد: در سه سال اینده 250 هزار کتاب می فروشم.

تا به حال کتاب‌های زیادی خوانده‌ایم با قهرمان‌های متفاوت! کتاب‌هایی با موضوعات و قصه‌های خیالی و حتی افسانه‌ای اما این‌بار قرار است کتابی بخوانیم که نام قهرمان آن و تمام شخصیت‌های آن را خوب می‌شناسیم. کتابی که ضمن قصه‌گویی، برای قهرمان آن اتفاق‌های زیادی می‌افتد.
در دوزلی بوک با مشاهده کتاب، اسامی را به سلیقه خود انتخاب و برای شخصیت‌های کتاب‌تان چهره‌هایی را انتخاب می کنید که دوست دارید. رنگ جلد کتاب هم به سلیقه شما تغییر می‌کند و می‌توانید با متنی که دوست دارید در بخش تقدیم‌ نامه عکس کودک‌ تان را نیز در کتاب داشته باشید.

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

نفیسه اقامحمدی

دوشنبه 18 آذر 1398

با سلام چطور میتونیم از تخفیف میدون برای خرید دوزلی بوک استفاده کنیم

avatar
پاسخ دهنده:مدیر سایت
ﺳﻪشنبه 19 آذر 1398

لطفا به سایت دوزلی بوک مراجعه کنید

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi