ابتکار در تولید الکترو پمپ های ورتیکال

 


احسان قادری که شغل و پیشه خانوادگی را انتخاب کرده است، توانسته با مهندسی معکوس به روش کاملا بومی پمپ ایرانی تولید کند و با ضمانت هفت ساله به خریدار تحویل دهد

قادری جوان 32 ساله اصفهانی که دوره های آزاد تراشکاری و جوشکاری را گذرانده و از همه مهم تر به عشق مهندس شدن، تحصیلات آکادمیک صنایع گرفته است، گفت: پدرش اولین تولید کننده فلنج و دومین تولید کننده الکترو پمپ های ورتیکال در اصفهان به روش بازاریابی سنتی بوده است.

شرکت کننده مسابقه میدون با بیان و ابراز سختی های کسب سرمایه برای راه اندازی خط تولید و گرفتن سوله به داوران و بینندگان، افزود:« در حال حاضر با افتخار سوله ای به ارزش دو میلیارد و پانصد تومان دارم که بخشی از این مکان را امکانات رفاهی ساخته ام تا از سراسر ایران نماینده بگیرم و کارشناس نصاب پمپ تربیت کنم».

قادری بیان کرد:« از کشور اتریش پمپ ها را وارد و با مهندسی معکوس به روش کاملا بومی پمپ ایرانی تولید کردم و به خریدار با ضمانت محضری هفت سالِ که نشان از کیفیت بالای محصولاتم است تحویل میدهم»

او تنها خواسته اش: سرمایه است تا بتواند دستگاه های مورد نیاز را خریداری کند و به ارزو اش که گرفتن استاندارد جهانی( ایزو) است، برسد.

در پایان نیز داوران مسابقه میدون قول مساعدت برای برند سازی و تبلیغات کسب و کار قادری را دادند.

الکترو پمپ های ورتیکال برای پمپاژ و انتقال آب از رودخانه ها و دریا، معادن، پتروشیمی، مزارع کشاورزی و پرورش ماهی و میگو و همچنین كاربردهای عمومی مانند: سیستم های خنک كننده و گردشی مورد استفاده قرار می گیرد.

نظرات (3)

avatar

اعظم مالکی

جمعه 27 تیر 1399

سلام می خواستم بدونم چجوری میشه پمپ ورتیکال رو خریداری کرد؟؟

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
شنبه 28 تیر 1399

برای خرید محصول در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. http://meidoun.ir/home/connectionitem/14816

avatar

امیر

شنبه 24 خرداد 1399

سلام امروز 24 خرداد عصر آقای قادری در تلویزیون گفتند ضمانت پمپ شان 5ساله است.

avatar

سیدامین میرمحمدصادقی

دوشنبه 5 اسفند 1398

مشارکت تزریق سرمایه

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
یکشنبه 25 خرداد 1399

سلام. برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. http://meidoun.ir/home/connectionitem/14816

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi