صادرات دستگاه فیزیوتراپی ایرانی

 


به گزارش میدون، حسن فدوی جهرمی با سرمایه ۱۰۰ میلیون تومانی از اتاق ۱۲ متری خانه اش شروع کرده و این روزها به درآمد میلیاردی در تولید و صادرات دستگاه فیزیوتراپی ایرانی رسیده است.

حسن فدوی جهرمی زمانی، جوان 28 ساله کرجی به همراه برادر و تیم حرفه ای اش توانسته بعد از چهار سال کار شبانه روزی، شرکت دانش بنیان اکسون را تاسیس ودر حوزه فیزیوتراپی، تجهیزات با تکنولوژی بالا تولید کند.

او گفت:« زمانی که همه می گفتن از ایران برید ما ایستادیم، زمانی که واردات داشتن ما تولید کردیم و زمانی که همه ارز می گرفتن و ماشین هاشون رو انبار می کردن ما سودمون رو خرج تولید و توسعه کردیم».

فدوی جهرمی اظهار داشت: امروزه برای درد های عضلانی و اسکلتی یا خوددرمانی می کنیم و یا از علوم جدیدی مثل فیزیوتراپی استفاده می کنیم.

او معتقد است: استفاده از دستگاه های فیزیوتراپی باعث سرعت در بهبود مشکل ها یا گاهی اوقات تنها درمان بعضی از بیماری ها است اما به دلیل وارداتی بودن و قیمت بسیار بالای دستگاه ها خیلی از مراکز درمانی به دلیل نداشتن صرفه اقتصادی، استفاده نمی کنند.

شرکت کننده مسابقه میدون ادامه داد: اما من به خاطر مردم و علاقه خودم با سرمایه 100 میلیون تومانی از اتاق 12 متری خونه شروع کردم و به درآمد میلیاردی رسیدیم.

حسن فدوی جهرمی در پایان با ابراز خوشنودی خاطر نشان کرد: ما هم سهم زیادی در بازار داخل داریم و هم صادرات به عراق و عمان و حتی فرانسه.

نظرات (1)

avatar

علی یوزباشی

یکشنبه 10 آذر 1398

با سلام اگه شریک و سرمایه گذار خواستید در خدمت هستم

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi