طرح کشت و صنعت زیتون در شهرستان قزوین به بهره برداری رسید

 


طرح کشت و صنعت زیتون در شهرستان قزوین افتتاح و به بهره برداری رسید .

به گزارش ذاکرنیوز فرد معاون وزیر در امور بازرگانی  وزارت جهادکشاورزی، فاطمه خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین و مسئولین شهرستانی به بهره برداری رسید.

این کشت و صنعت با مساحت زمین به میزان ۲۰۰۰ متر مربع و زیر بنا ۷۶۱ متر مربع با هزینه ثابت و ماشین آلات ۱۴ میلیارد  ریال در روستای سیاهپوش شهرستان قزوین احداث شده که منبع تامین آب آن بصورت چاه برقی است.

با بهره برداری از این واحد تولیدی زمینه اشتغال ۱۰ نفر در منطقه فرام شد.

محصول تولیدی این کشت و صنعت  زیتون شور «غیر کنسروی» است که ظرفیت اسمی تولید آن ۳۰۰ تن  در سال است.

دوره آموزشی کاشت و فراوری زیتون در سایت میدون قابل دسترسی است.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi