دوره آموزشی پرورش سبزیجات گلخانه ای در سایت میدون بارگزاری شد

 


سبزیجات از جمله محصولات پر مصرف در سبد غذایی خانوار می باشد که سرمایه گذاری در پرورش آنها بصورت گلخانه ای، روشی نوین و پردرآمد برای افرادی است که به دنبال یک کسب و کار تازه می باشند.

کسب درآمد با پرورش سبزیجات
ايران به دليل شرايط خاص آب و هوايي و محدوديت هاي منابع آبي از جمله كشور هاي است كه نياز به تجديد نظر اساسي در ساختار نظام كشت دارد و در اين راستا توسعه كشت گلخانه اي مي تواند به عنوان يك راهكار مناسب برای افزایش زیرساخت های تولیدی و کسب درآمد باشد.
شرايط اقليمي ايران از نظر محدوديت منابع آب شيرين، موقعيت آب و هوايي گوناگون و ... بهره گيري از اين منابع را در برنامه ريزي كشور ايران قرار مي دهد. كشت گياهان در گلخانه به آب و زمين كمتري احتياج دارد اما كار بيشتري مي طلبد. با آموزش دادن نيرويي كار مي توان از فضاي كم گلخانه چندين برابر فضاي آزاد را برداشت كرد و به درآمد مطلوبی دست یافت زيرا در محيط گلخانه كاشت و برداشت در تمام طول سال امكان پذير بوده و در فصولي از سال كه محصولات در فضاي آزاد غير قابل كشت نيستند اين امكان را فضاي گلخانه به وجود مي اورد كه گياهان در غير فصل خود پرورش يافته و محصولات گلخانه با كيفيت بهتر نسبت به كشت در زمين باز توليد و به بازار عرضه مي شود.

دوره آموزشی پرورش سبزیجات گلخانه ای
وب سایت میدون در راستای توسعه فضای کسب و کار، کارآفرینی و بهره مندی از ظرفیت های نوین داخلی؛ اقدام به تدوین یک دوره ی آموزشی کامل و جامع در زمینه ی پرورش سبزیجات گلخانه ای نموده است که هم اکنون برای علاقه مندان آماده ی استفاده است.
با فراگیری فنون این حرفه در یک دوره ی آموزشی، می توان از توانمندی لازم جهت راه اندازی واحدی تولیدی با بهره وری بالا برخوردار شد.

ویژگی های این دوره
در این دوره آموزشی، اصول و مراحل چگونگی راه اندازی این کسب و کار با تمام جزئیات لحاظ شده است.
مطالب مهمی نظیر شناخت انواع خاک، شرایط جوی، نوع بذر و پروش آنها، آموزش انواع آبیاری گیاهان در محیط گلخانه ای و جداولی مربوط به نوع امکانات و تجهیزات مربوط به میزان متراژ مد نظر جهت تاسیس گلخانه در این دوره قید شده است.
در این بسته آموزشی به تمامی سوالات شما مخاطبان در جهت راه اندازی یک گلخانه ی سبزیجات خوراکی پاسخ داده شده است.
با آموزش از طریق میدون ضمن یادگیری مهارت ایجاد یک کسب و کار جدید، با نحوه ی بازاریابی، الگوهای درآمد زایی و شناخت بازار هدف نیز آشنا خواهید شد. محتوای این دوره علاوه بر متون کاربردی، شامل فیلم ها و تصاویر آموزشی می باشد.

نظرات (1)

avatar

ارش نويدي

جمعه 28 آذر 1399

با سلام ممنون ميشم ك بنده رو بيشتر وراهنمايي كنيد تا بتونم از شرايط حضور دركلاس و فراگيري علوم مرتبط براي كشت محصولات وفراورده هاي صنعت كشاورزي و الخصوص سبزي وصيفي اگاه شوم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
شنبه 29 آذر 1399

سلام دوست عزیز

با میدون تماس بگیرید و با واحد مشاوره صحبت کنید تا همکارانم راهنمایی تون کنن. 

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi