3 طرح اشتغالزایی در شهرستان عباس آباد افتتاح شد

 


در ششمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، با حضور فرماندار شهرستان عباس آباد، معاونت فرمانداری، بخشداران مرکزی و سلمانشهر و مسئولان ادارات، نهادها و دستگاههای اجرایی، 3 طرح اشتغالزایی به بهره برداری رسید.

در ششمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، با حضور فرماندار شهرستان عباس آباد، معاونت فرمانداری، بخشداران مرکزی و سلمانشهر و مسئولان ادارات، نهادها و دستگاههای اجرایی، 3 طرح اشتغالزایی شامل : مرکز تولید و پرورش گل وگیاه در روستای دانیال با اعتبار بالغ بر 200 میلیون ریال، پرورش زنبور عسل در روستای تیلاکنار بخش سلمانشهر با اعتبار بالغ بر 200 میلیون ریال از منابع ملی و دفتر خدمات پیشخوان سلامت در بخش مرکزی این شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

راه اندازی کسب و کار با بهره مندی از دوره های آموزشی می تواند موجب کاهش ریسک و مخاطرات آن شود. برای استفاده از دوره های آموزشی میدون اینجا را کلیک کنید.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi