پرورش قارچ، گامی دیگر در مسیر مهارت آموزی دانش آموزان سما نجف آباد

 


دبستان پسرانه دوره اول سما نجف آباد در راستای اجرای اهداف و راهبردهای جدید سازمانی دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما درباره آموزش یک حرفه و مهارت به هر دانش آموز با هدف مهارت آموزی و ایجاد بستری مناسب برای آشنایی دانش آموزان با مشاغل مختلف اقدام به احداث کارگاه پرورش قارچ کرد.

دبستان پسرانه دوره اول سما نجف آباد در راستای اجرای اهداف و راهبردهای جدید سازمانی دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما درباره آموزش یک حرفه و مهارت به هر دانش آموز با هدف مهارت آموزی و ایجاد بستری مناسب برای آشنایی دانش آموزان با مشاغل مختلف اقدام به احداث کارگاه پرورش قارچ کرد

این مجموعه در راستای اجرای اهداف و راهبردهای اقتصاد مقاومتی درباره آموزش یک حرفه و مهارت به هر دانش آموز با هدف مهارت آموزی و ایجاد بستری مناسب برای آشنایی دانش‌آموزان با مشاغل مختلف اقدام به احداث کارگاه پرورش قارچ کرد.

 آموزش این مهارت از سوی معلمان در ابتدا با فیلم‌های آموزشی آغاز و با استفاده از امکانات و فضای موجود در مدرسه شرایط اولیه پرورش قارچ از قبیل دما، رطوبت و آب از سوی دانش آموزان فراهم شد.

دوره ی آموزشی پرورش قارچ در سایت میدون قابل دسترسی است.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi