افتتاح مزرعه پرورش قارچ دکمه‌ای میلان در ماکو

 


همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک دهه فجر مزرعه پرورش قارچ دکمه‌ای میلان در شهرستان ماکو افتتاح شد.

محمد محمد نژاد رندی رییس کمیته امداد امام خمینی ماکو در مراسم افتتاح مزرعه پرورش قارچ دکمه‌ای میلان گفت: این طرح یکی از ۱۶۰ طرح اجرایی کمیته امداد امام خمینی ماکو است که با اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد ریال در روستای جگن کرد افتتاح و به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: وام اعطا شده به این طرح ۴۰۰ میلیون ریال می‌باشد که با افتتاح و به بهره برداری رسیدن آن برای ۵ نفر اشتغال پایدار ایجاد شده است.
رییس کمیته امداد امام خمینی ماکو در خصوص برنامه‌های اشتغال زایی کمیته امداد امام خمینی گفت: در سال ۹۵ کل اعتبار اشتغال زایی تخصیص داده شده ۱۹ میلیارد ریال بود که در سال ۹۶ این مبلغ به ۴۰ میلیارد ریال، یعنی ۱۰۰ درصد رشد و ۱۰۰ درصد جذب یا اشتغالزایی رسیده است.
وی از اشتغال زایی ۲۵ نفر خبر داده و گفت: مبلغ ۳۲ میلیارد ریال برای ۱۶۰ طرح اختصاص داده شده است و از محل این ۱۶۰ طرح برای ۲۵۰ نفر اشتغال مولد و پایدار ایجاد شده است.

میلان (ماکو)، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان ماکو در استان آذربایجان غربی ایران است. کشت و تولید قارچ دکمه ای یکی از بهترین طرق راه اندازی کسب و کار خرد می باشد.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi