معرفی صفر تا صد کسب و کار کاشت گندم،سودآوری و کارآفرینان موفق

 


کارآفرینان همیشه دغدغه یک شغل پردرآمد و جذب سرمایه برای آن دارند.با کاشت گندم ، یک شغل تولیدی پردرآمد و زودبازده و با سرمایه کم راه اندازی کنید.

به همت و تلاش سامانه میدون، جامع ترین سامانه راه اندازی کسب و کار های کوچک و کارآفرینی، شماری از فرصت های شغلی و کسب و کار های پردرآمد از شبکه های مختلف سیما به مردم معرفی می شود .یکی از این کسب و کار با سرمایه کم و سوادوری بالا ،کاشت گندم است.

 کاشت گندم نسبت به کاشت بقیه غلات ،کم دردسرتر و مقاومتش نسبت به کم آبی ،خشکی ،شوری و آفات بیشتر است.

سرمایه اولیه برای راه اندازی این کسب و کار پردرآمد 2.5 میلیون تومان است. در کاشت گندم نیازمند هیچ مدرک دانشگاهی خاصی نیست و می توان با آموخته های کمی آغاز کرد. تولید گندم در تمامی نقاط ایران با هر شرایط آب و هوایی و فصول مختلف ،در حدود هشت ماه با سود خالص بیش از  2 میلیون به ثمر می رسد.
استان های خوزستان، گلستان، فارس، کردستان و کرمانشاه به عنوان 5 استان برتر در تولید کننده گندم شناخته شده اند.
علاوه بر محصول گندم ،کاه و ساقه گندم هم مشتری خرید خود را دارد . زمین کشت هم پس از برداشت گندم ،چراگاه مناسبی برای حیوانات اهلی می باشد.از طرفی ریشه گندم هم پس از برداشت محصول، از فرسایش زمین کشت جلوگیری می کند.
دولت علاوه بر اعطای تسهیلات و تامین به موقع نهاده های مورد نیاز کشاورز ،خرید گندم را از کشاورز در صورتی که بازار خریدار گندم وی نباشد را تضمین می کند.
افراد متخصص و موفقی چون شهرام شاهین فر ، سید محمد هاشمی و علیقلی ایمانی ... که در مشاوره کسب و کار کاشت گندم فعال اند، می توانند شما را در این کسب و کار راهنمایی کنند.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi