رکورد جذب سرمایه در میدون شکسته شد !

 


پروژه مهندس مسعود کبورانی ( سامانه هوشمند کنترل محتوا ) ، موفق به جذب سرمایه یک میلیارد تومانی شد.

به گزارش میدون، مهندس مسعود کبورانی تولید کننده سامانه هوشمند تولید محتوا در تاریخ 15 دی ماه 97 در میدون کسب و کار برنامه پایش، نرم افزار خود را ارائه دادند. این مخترع جوان، برای توسعه نرم افزار، سرمایه مورد نیاز خود را در این برنامه بیان کرد. این سامانه از طریق تهیه محتواهای فرهنگی و تبلیغاتی در اتومبیل و پخش در یک صفحه نمایش نصب شده در پشت صندلی راننده، به ارائه خدمات می پردازد.
واحد بازرگانی میدون با پیگیری ها و جلسات متعدد، موفق به جذب سرمایه برای آقای کبورانی شد. این سرمایه لازم توسط آقای مهدی گل سرخی به مبلغ یک میلیارد تومان برای توسعه کسب و کار این نرم افزار نوپا تامین شد و طی جلسه ای مشترک در کافه میدون، بین سرمایه گذار و سرمایه پذیر و واحد بازرگانی سامانه میدون، قرارداد همکاری منعقد شد.

 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi