صادرات 220 تن ماهی قزل آلا به روسیه

 


مدیر شیلات و آبزیان چهارمحال و بختیاری از صادرات 220 تن ماهی سردابی «قزل آلا» فرآوری شده در بهمن ماه جاری از این استان به کشور روسیه خبر داد.

پرویز منصوری اظهار کرد: با ارائه کد تایید فنی بهداشتی دامپزشکی جهانی به 20 واحد بهره بردار و تولید کننده شاخص آبزی پرور، فرآیند صادرات محصول ماهی سردابی با کیفیت و مشتری پسند از این استان به خارج از کشور فراهم شد.


وی همچنین از صادرات بیش از 20 تن ماهی قزل آلای فرآوری شده با کد بهداشت جهانی به امارات در نیمه نخست امسال را یادآور شد و تصریح کرد: وجود حدود یکهزار و 500 کیلومتر مسیر آب های روان در سطح استان، امکان تولید ماهی سردابی با کیفیت را در منطقه ممکن کرده است.
منصوری همچنین از تولید بیش از 800 تن ماهی پرورش در قفس در درپاچه سد کارون 4 خبر داد و افزود: با برنامه ریزی انجام شده بهار سال آینده محصول ماهی تولیدی در قفس وارد بازار مصرف داخلی و خارجی خواهد شد.
چهارمحال و بختیاری با داشتن رتبه نخست تولید ماهیان سردابی کشور سالانه بیش از 24 هزار تن ماهی قزل آلا دربیش از 300 مزرعه فعال پرورش ماهی سردابی تولید و روانه بازار داخلی و خارجی می کند.

در سایت میدون دوره ی آموزشی پرورش ماهیان سردآبی و ماهیان گرم آبی بارگذاری شده است.

استان چهار محال و بختیاری در عرصه ی کشاورزی، باغداری و دام داری در سطح کشور مطرح تر است اما صنعت هم در این استان از رونق خوبی برخوردار است.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi