دوره ی آموزشی ساخت و تولید کیت LED در سایت میدون بارگذاری شد

 


تنها با در نظر گرفتن خلا و نیاز بازار می توان برای اشتغالزایی و کارآفرینی در هر حوزه، آینده خوبی را پیش بینی کرد. این بار میدون به سراغ بازار تبلیغات رفته و با پایش بازار محصولات تبلیغاتی دوره ی آموزشی یکی از پرطرفدارترین مصنوع تبلیغی را تهیه و تنظیم کرده است.

امروزه با پیشرفت علم و توسعه شدن کشورها، جایگاه تولید و تولیدکنندگان، بازار و بازاریان نسبت به گذشته تفاوت های زیادی پیدا کرده‌است. به عبارتی فضای رقابتی در این دوره، نسبت به صد سال قبل، دگرگون شده است. در گذشته برای تولید یک شی به چندین نفر انسان نیاز بود ولی امروزه با حداقل تعداد نفرات یک شی تولید می‌شود. دلیل آن این است که ماشین‌های خودکار یا به اصطلاح ربات‌ها با دقتی مطلوب جایگزین نیروی انسانی شده اند. حال در میان موج گسترده تبلیغات‌های مختلف در هر کار و زمینه‌ای، اگر گروه هدف خود را محدود به بازاریان کنیم خواهیم‌ دید که در چندین سال اخیر نوع تبلیغات در بازار‌ها تغییر کرده‌است.
تبلیغات میدانی مغازه ها و مراکز فروش اجناس مختلف از دست نوشته ها و شیشه نگاری ها کم کم به سمت چاپ تصاویری به صورت تابلو و یا چراغ های باریک نئونی حرکت کرد. به دلیل مصرف برق بالای تبلیغات نئونی، این مدل کم کم به حاشیه رفت. اما نوع دیگری از تبلیغات، پا به عرصه تبلیغات گذاشت به نام تابلوهای LED.
 تابلوهای LED در نوع تبلیغات و خاص بودن مغازه‌ها و فروشگاه‌ها تاثیر به‌سزایی دارند. این تابلوها انواع و اقسام گوناگونی دارند. کم مصرف بودن، امکان نمایش هر جمله و تصویر، مقرون به صرفه بودن و جلب نظر مشتری به دلیل تحرک و نورپردازی از مزیت های این محصول خواهد بود.
حال با توجه به نیازی که بازار مشتریان مصتوعات تبلیغاتی دارند، این فرصت مناسبی است که با حسن استفاده از این خلا بازار، شروع به کارآفرینی و اشتغالزایی در این حوزه کرد.
افرادی که جویای کار و پیگیر راه اندازی کسب و کار هستند اغلب به دنبال شغلی با سرمایه اولیه کم می باشند و علاوه بر آن به امکانات و توانایی‌هایی که در رابطه با کسب و کار دارند می اندیشند.

دوره ی آموزشی تولید کیت LED در میدون
در این دوره آموزشی، چگونگی راه اندازی این کسب و کار به علاقه مندان به ساخت و تولید تابلو های LED آموزش آموزش داده خواهد شد.
یکی از ویژگی های این دوره این است که به صورت مرحله ای از تعاریف کلی تا نیازمندی ها، برنامه عملیاتی و برآوردهای مالی در آن لحاظ شده است. به همین دلیل، فراگیر می تواند با سهولت بیشتری امکان راه اندازی این کسب و کار را دارد.
ضمن آموزش کامل ساخت و تولید تابلو های LED، مباحث عملیاتی به صورت مرحله به مرحله آموزش داده شده تا مخاطب در انتهای دوره از مهارت کافی برای راه اندازی کسب و کار در این زمینه برخوردار باشد.
از دیگر مباحث این دوره ی آموزشی می توان به مهارت بازاریابی برای فروش و آموزش نکاتی در رابطه با مراحل مدیریتی و چرخه مالی کار، مسائل مربوط به ریسک جهت شناخت مخاطرات این صنعت و پیشنهادات کاربردی نیز اشاره کرد.
محتوای این دوره علاوه بر متون آموزشی، شامل تصاویر و فیلم های آموزشی مربوط به چگونگی راه اندازی کسب و کار و  اشتغالزایی می باشد.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi