تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه میان معاونت علمی و بانک گردشگری به امضاء رسید

 


در راستای همکاری بانک‌ها با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در خصوص حمایت از فناوری‌های نوین و شرکت‌های دانش‌بنیان تفاهم‌نامه همکاری میان معاونت علمی و بانک گردشگری امضاء شد.

در نشست انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان معاونت علمی و بانک گردشگری، به امضای «علیرضا دلیری»، معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و «علی‌اصغر سفری» و مدیرعامل بانک گردشگری، رسید، طرفین در خصوص همکاری مشترک در حوزه‌های نوآورانه گردشگری و فعالیت‌های حمایت از استارت آپ ها به تفاهم رسیدند.
این تفاهم‌نامه باهدف به‌کارگیری ظرفيت‌هاي بازار پول و سرمايه كشور، در جهت رشد و توسعه محصولات و خدمات دانش‌بنيان و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي به  امضاء رسید.
همكاري در راه‌اندازي «مركز شتاب‌ده‌ی و نوآوري» در بانک، همكاري در جهت استفاده از خدمات و محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه‌های کاری مرتبط  از جمله صنعت گردشگری و پرداخت تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان از منابع بانک و یا منابع صندوق توسعه ملی از موضوعات این تفاهم‌نامه است که می‌توان به آن اشاره کرد.

 

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi