خانواده کارآفرین اصفهانی به تولید در روستای محروم مشغول اند

 


خانواده ای اصفهانی پس از ترک محل زندگی در شهر، کار توسعه و تولید را در روستای محروم مهرگرد سمیرم آغاز کرد.

خانواده ماندنی از اهالی اصفهان که سه خواهر و یک برادر هستند، ابتدا کار تولید چیپس میوه، سبزی و صیفی جات خشک و آرد جوانه غلات را در کارگاه 50 متری خانگی با روزانه 150 کیلو گرم آغاز کردند و حالا در روستایی محروم کار تولید و توسعه را افزایش دادند.
سمیه ماندنی یکی از خواهران کارآفرین گفت: تهیه مواد اولیه بدون واسطه و بستر مناسب تولید محصولات باغی و زراعی و ایجاد اشتغال و کار آفرینی در روستا عوامل مهم در انتخاب این روستا برای کار بود.
سنا ماندنی عضو دیگر این خانواده و ایده پرداز طرح کارآفرینی در روستا هم گفت: با تسهیلات بانکی طرح اقتصاد مقاومتی به میزان 500 میلیون ریال و خرید تجهیزات؛ میزان تولیدات روزانه کارگاه از میزان 150 ، به 300 کیلو گرم افزایش یافته و هم اکنون محصول نهایی به استان های تهران، شیراز و مشهد صادر می شود.
خانواده ماندنی هم اکنون در این کارگاه بطور مستقیم و غیر مستقیم برای 30 نفر اشتغالزایی کردند.

 

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi