دوره ی آموزشی پرورش گل های آپارتمانی در سایت میدون بارگذاری شد

 


پرورش گل های آپارتمانی می تواند به عنوان نمونه ای از کسب و کارهای خرد معرفی شود. از مزیت های این کسب و کار می توان به عدم محدودیت مکانی آن اشاره کرد چراکه پرورش گل و گیاه آپارتمانی یکی از مشاغل خانگی محسوب می شود.

امروزه با افزایش آلاینده ها و آلودگی هوا، تنفس هوای تمیز به آرزویی بدل شده که فقط شاید بتوان آن را در پارک ها و بوستان ها پیدا کرد.
در خانه های آپارتمانی امروزی که فاقد فضای سبز مثل باغ و باغچه هستند، همواره خلا محیطی با هوای نسبتا متفاوت از دود و آلودگی خیابان حس می شود که شاید بتوان راهکاری مناسب در جهت حل این معضل پیشنهاد کرد.

پرورش گل و گیاه در منزل
گیاهان برای رشد، نمو و ادامه حیات محتاج نور، آب و خاک مناسب هستند. به همین دلیل در شرایط فعلی بسیاری از آپارتمان ها، نگهداری انواع هرگونه از گیاهان میسر نیست.
اما نکته اصلی اینجاست که در گونه های مختلف گیاهی، می توان نمونه هایی یافت که از سازگاری کافی برای زیستن در شرایط آپارتمانی برخوردارند.
آراستن خانه با گل و گیاه های شکیل و طبیعی می تواند فرصتی مغتنم را برای یک تنفس عمیق کنار خانواده به ارمغان داشته باشد.

کسب درآمد با پرورش گل و گیاه های آپارتمانی
پرورش و نگهداری گل ها و گیاهان آپارتمانی مستلزم بهره مندی از دانش اولیه در این حوزه است.
با رعایت یک سری نکات ساده و علم به چگونگی نگهداری گل ها و گیاهان آپارتمانی، می توان بخشی از محل سکونت خود را به مرکز تولید انواع گیاهان آپارتمانی تبدیل کرد و از آرامش و زیبایی حاصل از آن لذت برد.
راه اندازی کسب و کار از طریق پرورش گل های آپارتمانی، می تواند به عنوان یکی از مشاغل زودبازده برای افراد علاقه مند، پیشنهاد خوبی باشد.

دوره ی آموزشی پرورش گل های آپارتمانی
سایت میدون در راستای بهبود فضای کسب و کار خرد و رونق مشاغل خانگی، اقدام به تدوین یک دوره ی آموزشی کامل و جامع در زمینه ی پرورش گل های آپارتمانی نموده است که هم اکنون برای علاقه مندان آماده ی استفاده است.
با فراگیری راه و روش پرورش گل و گیاه های آپارتمانی در یک دوره ی آموزشی، می توان از توانمندی لازم جهت راه اندازی کسب و کار برخوردار شد.

ویژگی های این دوره آموزشی
در این دوره آموزشی، تمامی مراحل چگونگی راه اندازی این کسب و کار با تمام جزئیات لحاظ شده است.
مطالب مهمی نظیر شناخت انواع گونه های گیاهی، سازگاری های محیطی، و نگهداری از زنبورها به صورت بسیار جزئی و موشکافانه بررسی شده است.
در این بسته آموزشی ضمن توضیحات کلی، مباحث عملیاتی به صورت گام به گام آموزش داده شده تا با مطالعه ی آن هیچگونه سوالی در راه و روش پرورش گل های آپارتمانی وجود نداشته باشد.
با آموزش از طریق میدون ضمن یادگیری مهارت بازاریابی برای فروش گل ها و ذکر نکاتی در رابطه با مراحل مدیریتی در راستای چرخه مالی کار، مسائل مربوط به ریسک جهت شناخت مخاطرات این کسب و کار نیز مورد توجه واقع شده است.
محتوای این دوره علاوه بر متون کاربردی، شامل فیلم ها و تصاویر آموزشی می باشد.

نظرات (3)

avatar

میثم محمدرضایی

دوشنبه 20 مرداد 1399

با سلام من توو خونه خودم یه حیاط خلوتی به متراژ ۲ در ۱۰ درام ارتفاع هم حدودا ۸ متر.بالاشم شیشه داره.نورگیرش عالیه.آیا به نظرتون ممکنه اونجارو طبقه بزنم و تبدیل کنم به پرورش گل و گیاه؟؟؟؟؟

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
یکشنبه 6 مهر 1399

سلام دوست عزیز

در قسمت کلینیک مشاوره درخواست ثبت کنید تا همکارانم باهاتون ارتباط بگیرن و راهنمایی تون کنن.

avatar

لیلا کریمی

شنبه 27 مرداد 1397

می خواهم یک گل خانه کوچک راه بیندازم

avatar

لیلا کریمی

شنبه 27 مرداد 1397

می خواهم یک گل خانه کوچک راه بیندازم

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi