دوره ی آموزشی کشت پنبه در میدون بارگذاری شد


راه اندازی کسب و کار و ایجاد فرصت شغلی با انتخاب ورود به حوزه هایی از فعالیت صورت می گیرد بازار خوبی برای عرضه داشته باشند. در صورت مساعد بودن شرایط متقاضیان کسب و کار، کشت پنبه می تواند موجب سودآوری و کارآفرینی شود.


در شرایطی از اقتصاد که رکود و تورم مانع توزیع عادلانه ی فرصت های شغلی در جامعه می شود، با توجه به رویکرد اقتصاد مقاومتی، کارآفرینی اهمیت ویژه ای می یابد.

چگونه کارآفرینی کنیم؟
کارآفرینی، پایش استعداد شغلی و جذب مشارکت مالی برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم مستلزم مشورت با افراد کارشناس در حوزه های کسب و کار است.
برای راه اندازی کسب و کار در هر حوزه ای، فراگیری آموزش های مرتبط با آن اجتناب ناپذیر خواهد بود. یکی از مواردی که مشاورین کسب و کار همواره مورد توجه قرار می دهند، شناسایی خلا بازار و حسن استفاده از آن است.

پیشنهاد ما به علاقه مندان؛ کشت پنبه
با آمایش صورت گرفته توسط کارشناسان حوزه کارآفرینی یکی از مواردی که سرمایه گذاری در آن موجب ایجاد فرصت شغلی و کسب درآمد است کشت پنبه و تولید مشتقات آن است.
محصول گیاه پنبه، همواره مورد استفاده صنایع آرایشی، بهداشتی، پزشکی و ... بوده است.
پنبه علاوه بر خام فروشی می تواند ارزش افزوده نیز به همراه داشته باشد. به عنوان مثال الیاف پنبه که مدتی است جای خود را به نمونه های پلاستیکی و پشمی داده اند می توانند دوباره به چرخه نساجی برگردانده شوند.
قابليت شستشو، دوام، استحكام (‌هنگام خشك و تر بودن)، قابليت هدايت بخار آب، دوام شيميايي، نرمي، قابليت انعطاف و سهولت آب رفتن يا تجمع اوليه از خواص الياف پنبه مي باشد .
پنبه گياهي است گرما دوست است كه به هواي گرم و آفتاب فراوان نياز دارد. يك فصل رشد بدون يخبندان حداقل 200 روزه شرایطی است که پنبه برای رسیدن به محصول نیازمند است.
با توجه به ازدیاد اراضی سازگار با شرایط رشد این گیاه در کشور، می توان راه اندازی یک کسب و کار وابسته به کشت پنبه را سودآور دانست.
پنبه به علت موارد مصرف گوناگون، شرایط اقلیمی مناسب کشت در کشور و ارزش آن در بازار جهانی و صنایع اهمیت به سزایی دارد که توجه به آن می تواند موجب ایجاد فرصت شغلی برای افراد زیادی گردد.

وبژگی های دوره ی آموزشی کشت پنبه
در این دوره آموزشی، از شروع و تصمیم گیری تا براشت محصول و نحوه فروش و بازاریابی برای علاقه مندان تدوین و گردآوری شده است. محتوای آموزشی دوره ی کشت پنبه مشتمل بر جزییاتی مانند آشنایی کلی با مباحث دوره کشت، مکان یابی، ملزومات، برنامه ریزی مالی و بازار و ... می باشد.

ضمن توضیحات کلی، مباحث عملیاتی به صورت گام به گام آموزش داده شده تا متقاضیان با مطالعه دوره از دانش کاربردی، برای راه اندازی کسب و کار در زمینه کشت پنبه برخوردار شوند.
در این دوره ضمن بهره مندی از مهارت بازاریابی برای فروش محصولات و آموزش نکاتی در رابطه با چرخه مالی در تولید و مسائل مربوط به ریسک جهت شناخت مخاطرات این کسب و کار  نیز لحاظ شده است.
محتوای این دوره آموزشی به صورت مکتوب همراه با عکس هایی فنی در قسمت دوره های آموزشی سایت میدون قابل دسترسی است.

 

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi