دوره ی آموزشی تولید چیپس میوه در سایت میدون بارگذاری شد

 


ایجاد کسب و کارهای خانگی و اشتغال زایی در منزل به رغم اندیشه های عمومی کاملا امکان پذیر است. تنها کافیست به خودباوری رسیده و با یک برنامه آموزشی مدون در جهت تحقق آن گام برداشت. دوره ی آموزشی تولید چیپس میوه در سایت میدون بارگذاری شد.

امروزه کسب و کارهای خانگی، یکی از مهم‌ترین دریچه‌ها برای فعالیت‌های اقتصادی به‌شمار می‌روند و در سراسر دنیا به‌عنوان گزینه‌ای برای ایجاد اشتغال و درآمدزایی شناخته می‌شوند. از مزایای آن این است که شما بتوانید در حریم امن خانه‌تان کار کنید و در عین حال درآمد معقولی داشته باشید و همزمان به امور خانه و فرزندان‌تان برسید. همچنین مدیریت زمان‌تان به خودتان واگذار می شود و برخی هزینه‌های جانبی از جمله هزینه رفت‌و‌آمد و... را نخواهید داشت.
افراد جویای کار برای راه اندازی کسب و کار و اشتغال زایی می توانند به چیپس میوه به عنوان یک منبع درآمدزا نگاه کنند.
امروزه صادرات ميوه هاي خشك شده، اهميت بسياري دارد. توزيع نامناسب صنايع غذايي و انواع محصولات كشاورزي و فصلي و منطقه اي بودن توليد بسياري از محصولات در جهان، از دلايل عمده ديگر براي خشك كردن ميوه ها مي باشد. همچنين نياز بيش از حد برخي از كشورها به اين گونه محصولات موجب واردات چشمگیر آن شده است. به دليل شرايط ويژه اقليمي برخی کشورها، هزينه بالاي حمل و نقل سبزيجات و ميوه هاي تازه و محدود بودن زمان نگهداري آنها از دلايل ديگر همین امر است.
به طور كلي چيپس ميوه ها در مورد انواعي از میوه صورت مي گيرد كه رطوبت بالایی دارند و بخش اعظم اين رطوبت با خشك كردن به شيوه هاي گوناگون براي افزايش عمر نگهداري میوه ها انجام مي شود.
از همین رو فرآیند خشک کردن میوه می تواند به همراه خود ارزش افزوده قابل توجهی را به ارمغان می آورد. چيپس ميوه ها به شكل اسلايس، خلال، حبه يا دانه كامل خشك، در دسته خشكبار و آجيل قرار گرفته و به عنوان تنقلات مصرف مي شود. البته برخي ميوه هاي خشك مانند آلو مصارف غذايي نيز دارد. فراواني انواع تنقلات و قرار گرفتن آنها در برنامه غذايي مردم، استفاده از ميوه هاي خشك را كه به لحاظ ارزش غذايي در سطح بالاتري قرار دارند، تحت تاثير قرار مي دهد. جايگزين شدن تنقلاتي كه از نظر ارزش تغذيه اي چندان غني نيستند و موجب تغيير ذائقه افراد نيز مي شوند، به جاي فرآورده هايي باارزش غذايي قابل توجه مانند انواع ميوه هاي خشك مي تواند اثرات سوئي بر تندرستي افراد جامعه داشته باشد.

افرادی که متقاضی کار و ایجاد شغل هستند اغلب به دنبال شغلی با سرمایه اولیه کم می باشند و علاوه بر آن به امکانات و توانایی‌هایی که در رابطه با کسب و کار دارند می اندیشند.
دوره ی آموزشی تولید چیپس میوه در میدون
در این دوره آموزشی، چگونگی راه اندازی این کسب و کار به صورت مرحله ای از تعاریف کلی تا نیازمندی ها، برنامه عملیاتی و برآوردهای مالی لحاظ شده است.
ضمن آموزش کامل تولید چیپس میوه، مباحث عملیاتی به صورت مرحله به مرحله آموزش داده شده تا مخاطب در انتهای دوره از دانش کافی برای راه اندازی کسب و کار در این زمینه برخوردار شود.
از دیگر مباحث این دوره ی آموزشی می توان به مهارت بازاریابی برای فروش و آموزش نکاتی در رابطه با مراحل مدیریتی و چرخه مالی کار، مسائل مربوط به ریسک جهت شناخت مخاطرات این صنعت و پیشنهادات کاربردی نیز اشاره کرد.
محتوای این دوره علاوه بر متون آموزشی، شامل فیلم ها و تصاویر مربوط به چگونگی راه اندازی کسب و کار می باشد.

 

نظرات (1)

avatar

طیبه اخوندی

ﺳﻪشنبه 5 تیر 1397

سلام لطفا بفرمایید مراحل خشک کردن رو ؟؟ممنون

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi