دوره آموزش بازاریابی با تدریس استاد بزاززاده در كانال آپارات میدون بارگذاری شد


یکی از مواردی که باید پیش از ورود و راه اندازی هر کسب و کاری به آن توجه ویژه کرد، شناخت بازار و چگونگی و فراگیری رمز و راز بازاریابی است. برای آموزش این مقوله بهتر است از تجربیات و دانش اهل فن در این حرفه بهره جست.


راه اندازی کسب و کار در هر حوزه ای ملزم به وجود ملزوماتی است که هر کدام بخشی از این پازل تجاری را تکمیل می کنند. به عنوان مثال آموزش های لازم پیش از شروع و راه اندازی و یا براورد امکانات و میزان نیاز مواد اولیه و ... از مسائلی هستند که فراگیری سنجش آنها لازم و عدم رعایت این امر اجتناب ناپذیر است.
یکی از مهمترین این امورات، بازاریابی است.
برای شروع هر کسب و کاری، شناخت بازار و استراتژی های ورود به آن ضروری است. مطالعات علمی نشان داده که مهم ترین دلیل عدم توفیق شرکت های ایرانی در دستیابی به سود و درآمد، پایین بودن سطح دانش بازاریابی آنها است.
در دوره آموزشی بارگذاری شده در کانال آپارات میدون، اصول و کلیات بازاریابی به صورت یک بسته در اختیار شما قرار می گیرد.
حجت بزاززاده دانشجوی دکتری بازاریابی و مدرس دانشگاه است. وی پنج کتاب در حوزه های بازاریابی و فروش نوشته است. این محتوای آموزشی به صورت یک ویدئو 25 دقیقه ای در دسترس علاقه مندان به فراگیری اصول بازاریابی و راه اندازی کسب و کار خرد قرار گرفته است.
جهت دسترسی به کانال آپارات میدون و فایل آموزشی مذکور کافی است اینجا را کلیک کنید.
 

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi