جهادگران کاشت گیاهان دارویی را به روستائیان آموزش می دهند

 


افضلی بیان داشت: ما در دو حوزه آموزش کاشت گیاهان داروئی و بررسی مشکلات زمین های کشاورزی روستائیان کار کردیم.

سید مهدی افضلی مسئول گروه جهادی شهید بلباسی حوزه شهید مطهری دانشگاه آزاد ساری در رابطه با اقدامات این گروه جهادی در مناطق محروم و دور افتاده اظهار داشت: ما برای اولین بار در شهرستان ساری اردوی جهادی را با همکاری تمام دانشگاه های این شهر برگزار کردیم.
وی با بیان این مطلب افزود: حدود 180 بسیجی جهادگر در این اردو شرکت کردند و خدمات مختلفی در زمینه کشاورزی، پزشکی و درمانی، عمرانی، آموزشی و فرهنگی به مردم این مناطق خدمات دهی کردند.

مسئول گروه جهادی در رابطه با فعالیت این گروه در حوزه کشاورزی گفت: ما در دو حوزه آموزش کاشت گیاهان داروئی و بررسی مشکلات زمین های کشاورزی روستائیان کار کردیم.
افضلی بیان داشت: هدف ما از کشت گیاهان داروئی کسب درآمد اقتصادی و راه اندازی کسب و کار برای روستائیان بود که البته برخی روستائیان اعتماد کردند و برخی هم بی اعتمادی ورزیدند که ما برای این دسته جلسات توجیهی برگزار کردیم.
راه اندازی کسب و کار و ایجاد مشاغل زودبازده در روستاها به تحقق توسعه پایدار کمک می کند.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi