اجرای طرح حمایت از پرورش ماهی در قفس

 


یک سال گذشته ۷ شرکت برای تولید و پرورش ماهی در قفس شهرستان جویبار فعالیت را آغاز کردند

سید حسین سلیلی ریئس شیلات شهرستان جویبار با بیان اینکه برای افزایش تولید و اشتغال مولد طرح حمایت از پرورش ماهی در قفس در دستور کار این مدیریت قرار گرفت گفت: یک سال گذشته ۷ شرکت تولید و پرورش ماهی در قفس  آماده  اجرای این  طرح در   این  شهرستان بوده که تا کنون مجوز یک واحد آن صادر و کار پرورش آن آغاز شد.

وی  افزود: این واحد  پرورشی  دارای ۲۰ قفس در سطح ۹ هکتاربه ظرفیت ۳ هزار ۶۰۰ تن ماهی قزل آلا منطقه لاریم این شهرستان با ۶۰ میلیارد ریالی اعنبار  راه اندازی شده است.

سلیلی با اشاره به اینکه در یک دوره پرورش این طرح امسال ۴۰۰ تن ماهی واحد در ساحل جویبار، منطقه لاریم برداشت شده است گفت: دارندگان پروانه پرورش ماهی قزل آلا در قفس، یک تا ۳ سال وقت دارند این مرکز را راه‌اندازی کرده در غیر این صورت مجوز آن‌ها باطل خواهد شد.

وی با بیان اینکه این طرح هم سودآور بوده و هم فرصت اشتغال برای جوانان منطقه را فراهم می‌کند افزود: با مجوز این نوع پرورش ۹ هکتار از پهنه دریایی در اختیار تولید کنندگان قرار می‌گیرد.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi