بانوان سراسر ایران، محصول خود را در “آتی دخت” عرضه می کنند

 


آتی دخت نام یک سایت است که بر روی ایجاد و توسعه بازار کسب و کار بانوان هنرمند ایرانی تمرکز دارد. آتی دخت تا کنون توانسته مخاطبین زیادی را جذب کند.

سایت آتی دخت  که از سال ۱۳۹۴ توسط غزل رفیع جمال راه اندازی شده است که متمرکز برروی ایجاد و توسعه بازار کسب و کار بانوان هنرمند ایرانی است. وجه تمایز این فروشگاه با دیگر فروشگاه در اولین وهله در این نکته است که تمامی تامین کنندگان بانوان ایرانی از سطح کشور می باشند.
وجه تمایز دیگر این سایت قرار گیری محصولات با طراحی خاص و کیفیت مناسب و ایرانی با مناسب ترین قیمت های در اختیار همه سنین است.
 
شما میتوانید محصولات را با رنج های قیمت های متفاوت در سایت مشاهده کنید. مجموعه ی آتی دخت تضمین میکند عکس های محصولات کاملا با واقعیت محصول برابری کند.
 از سویی کاربران می توانند محصولات درون سایت را با تغییرات مدنظر خود سفارش داده و درب منزل دریافت کنند.

طرح آتی دخت در اصل با فلسفه ی توانمند سازی، راه اندازی کسب و کار، ایجاد اشتغال و بازار فروش زنان هنرمند ایرانی شکل گرفت. فضایی که بتواند پاسخگوی نیاز ها و سلایق بانوان ایرانی باشد و محصولاتی با کیفیت متنوع را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد.

آتی دخت یک کلمه ی اصیل ایرانی و به معنای بانوی آینده است. اصل ایده در نام آن نهان است. هدف از راه اندازی این کسب و کار، ایجاد فضایی مناسب برای کمک به بانوان بیان شده است.
 بانوانی که هر کدام در سنین متفاوت و با دلایل مختلفی به تولیدات هنر های دستی ایرانی روی آورده اند و در این مسیر برای رساندن هنرشان به دستان خریداران با ذوق ایرانی با فراز و نشیب هایی رو به رو هستند. هدف این استارت آپ، تسهیل مسیر رساندن صنایع دستی این دستان هنرمند به خریداران است.
در آتی دخت که بیشتر محصولات برای بانوان طراحی شده است و توسط خود بانوان تهیه می شود.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi