ایجاد 2600 شغل خانگی در کردستان

 


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با اشاره به تفاهمنامه سه جانبه این اداره کل با جهاد دانشگاهی و صندوق کارآفرینی امید در راستای توسعه مشاغل خانگی، گفت: براساس این تفاهم نامه، 2600 شغل در استان ایجاد می‌شود.

برهان صلواتی با اعلام این مطلب خواستار برنامه ریزی و هماهنگی همه جانبه برای اجرایی کردن موضوع این تفاهم نامه شد و تاکید کرد: بدنه کارشناسی قوی و عزم و اراده جمعی برای تحقق این هدف ضروری است.

وی فراهم سازی زمینه اشتغال برای جوانان را یکی از رسالت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طریق ترویج فرهنگ کارآفرینی برشمرد و گفت: جهاد دانشگاهی با ارائه آموزش های کاربردی می‌تواند  کمک شایانی در این زمینه داشته باشد.
در این نشست سهراب نژاد رئیس جهاد دانشگاهی کردستان گفت: طرح توسعه مشاغل خانگی در سه فاز شناسائی، توانمند سازی و عرضه به بازار کار در دستور کار این واحد قرار گرفته است.

سهراب نژاد از جهاد دانشگاهی به عنوان بازوی پرتوان در زمینه آموزش‌ها و پژوهش های منجر به تجاری سازی و برند سازی مشاغل نام برد و تاکید کرد: در راستای ایجاد اشتغال پایدار و راه اندازی کسب و کار برای جوانان و دانش آموختگان دانشگاهی، با همه ظرفیت های ممکن، مشارکت و همراهی خواهیم کرد.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi