درخواست مشاوره تخصصی

مشاور: علیرضا طیب لی

*
*
*


*
*
*
*
*
*

*

هزینه مشاوره: تومان

هزینه مشاوره بااحتساب 9 درصد ارزش افزوده: تومان هزینه مشاوره: رایگان

برقراری مشاوره حضوری و تلفنی به صورت موقت امکان پذیر نمیباشد.
*
لطفا قبل از تکمیل فرآیند ثبت نام موارد زیر را مطالعه کنید(قوانین و مقررات) :

  1. مدت مشاوره حضوری یک ساعت و مشاوره تلفنی 30 الی 45 دقیقه است.
  2. زمان و محل برگزاری مشاوره حضوری با هماهنگی کارشناس کلینیک مشاوره، تعیین و اعلام خواهد شد.
  3. قبل از جلسه مشاوره کارشناسان ما جهت هماهنگی زمان با شما تماس میگیرند لطفا پاسخگوی تلفن خود باشید.
  4. پس از هر جلسه مشاوره ارزیابی بعمل می آید. اگر نمره ارزیابی کمتر از 30 باشد تا 50 درصد هزینه مشاوره عودت داده می شود.
  5. چنانچه به هر عنوان جلسه هماهنگ شده از جانب مشاوره پذیر لغو شود، جلسه بعدی به دو هفته دیگر موکول خواهد شد. چنانچه مشاوره پذیر بعد از لغو، درخواست عودت وجه داشته باشند، 60 درصد وجه کسر و 40 درصد آن به مشاوره پذیر عودت داده خواهد شد.
  6. برای ارزیابی جلسه مشاوره کارشناسان ما سه بار با شما تماس خواهند گرفت، چنانچه پاسخگو نباشید دیگر امکان نظرسنجی برای شما وجود نخواهد داشت.
  7. تنها راه تماس با کارشناس کلینیک مشاوره از طریق شماره 62863000-021 داخلی های (141/142)و ارسال پیام از طریق اپلیکیشن واتساپ در بازه زمانی 9 صبح الی 6 و نیم بعد از ظهر می باشد.


اگر کد تخفیف دارید در این قسمت وارد کنید.


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi