شرکت الکترونیکی کار و کاریابی کشور

ثبت درخواست همکاری

ثبت درخواست همکاری

*
*
*

پرسش و پاسخ (2)

avatar

بابازاده

;
یکشنبه 30 دی 1397

سلام دوست عزیز و ممنون از اعلام نظرتون. در این شرکت عملا تمام کارها الکترونیکی انجام میشود. به نوعی یک شهر الکترونیکی برای خدمات دهندگان و خدمات گیرندگان میباشد.نحوه ارتباط بین این دو گروه و گروه های مختلف نیز بصورت الکترونیکی و اینترنتی می باشد.avatar

تاجیک

;
پنجشنبه 27 دی 1397

با سلام شرکت الکترونیکی چطور می خواد واسط کارفرما و نیازمند کاربشه؟یعنی سخت افزاری میسازه که ارتباط میده؟با تشکر
به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi