تولید مهمات فرهنگی

ثبت درخواست همکاری
    راهنمای مشارکت
  • مخاطب گرامی/ سرمایه گذار محترم؛ برای مشارکت با شرکت‌کنندگان مسابقه بزرگ میدون، لطفا درخواست خود را با توضیحات کامل ثبت فرمایید. کارشناسان واحد بازرگانی سامانه میدون پس از بررسی ، با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت درخواست همکاری

*
*
*

پرسش و پاسخ (3)

avatar

گمنام

;
یکشنبه 14 دی 1399

چرا در مورد کارگران ،بیمه و مالیات، دستمزد آنهاا(ساعتی چند میگیرن ) سئوال نفرمودند؟؟ای کاش یه سری به کارگاه هم میزدیدو از کارگران اونجا هم سوال میپرسیدید. میدون برنامه خوبیه اما جالب نیست برای پر کردن برنامه و همزمانی آن با سالگرد شهادت حاج قاسم این برنامه اماده بشه اما بدون هیچ سوال خاص در مورد دستمزد کارگران و ... سوال نشه و یا اگر سوال شده پخش نشه.ممنونavatar

عدنان

;
چهارشنبه 10 دی 1399

با عرض سلام و خسته نباشین چرا از اسم حاج قاسم فقط استفاده کردند و بالا رفتند چرا از سایت و پیچ سوال نکردند و انتقادی نداشتند؟avatar

یحیی حسام

;
چهارشنبه 10 دی 1399

خیلی کار نو خلاقیت بسیار عالی و واقعا دست مریزاد
به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi