فروش عمده نبات درجه یک صفوی.تولید اصفهان

پرسش و پاسخ (1)

avatar

سید سیاوش موسوی

;
شنبه 12 آبان 1397

با سلام موسوی هستم لطفا قیمت عمده نبات زعفرانی را برام بفرستید ممنون میشم ، سفارش احتمالا از ۱۰۰ تا ۵۰۰ کیلو هست !یا بصورت فله ایی یا بصورت بسته بندی ۱۰ کیلویی سفارش خواهیم داد ، ممنون میشم قیمت اخرتون رو بفرمایید کیلویی چند میزنید 🙏🏻به موبایلم هم پیام دادید مشکلی نیست 09355934444
به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi