تولید کننده محصولات غذایی کم پروتئین

ثبت درخواست همکاری
    راهنمای مشارکت
  • مخاطب گرامی/ سرمایه گذار محترم؛ برای مشارکت با شرکت‌کنندگان مسابقه بزرگ میدون، لطفا درخواست خود را با توضیحات کامل ثبت فرمایید. کارشناسان واحد بازرگانی سامانه میدون پس از بررسی ، با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت درخواست همکاری

*
*
*

پرسش و پاسخ (3)

avatar

فاطمه میرابراهیمی

;
جمعه 24 مرداد 1399

بسیار عالیavatar

;
پنجشنبه 23 مرداد 1399

چطور میتوان با اقایه رحمانی مذاکره کردavatar
پاسخ دهنده:کارشناس نیازمندی ها
جمعه 24 مرداد 1399

سلام

لطفا داخل صفحه ی شرکت کننده ی مسابقه میدون( همین صفحه) درخواست همکاری ثبت کنید، البته برای نوع همکاری مشاوره و اگر برای سرمایه گذاری میخواهید مذاکره کنید، گزینه ی مشارکت و سرمایه گذاری رو انتخاب کنید تا به نتیجه ی مدنظر برسید.

avatar

;
پنجشنبه 23 مرداد 1399

ایا امکان سرمایه گذاری بورسی شرکت شما وجود دارد ، منظورم جذب سرمایه هایه کوچک هست ، من فامیل اقای رحمانی هستم ولی سالهاست که ایشان را ندیدم.avatar
پاسخ دهنده:کارشناس نیازمندی ها
جمعه 24 مرداد 1399

سلام

لطفا داخل صفحه ی شرکت کننده ی مسابقه میدون (همین صفحه) درخواست همکاری ثبت کنید و برای نوع همکاری مشارکت وسرمایه گذاری رو انتخاب کنید تا به نتیجه ی مدنظر برسید.


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi