کشت کینوآ

خرید دوره آموزشی

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (3)

avatar
سوال کننده:وحید

سلام اگر زمین اجاره کنیم برای بوم شیراز چه گیاه دیگری قبل یا بعد از کینوا میشه کاشت کرد. چون کاشت کینوا با این تناژ به تنهایی بصورت اجاره ای خیلی مقرون بصرفه نیستavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. شما می توانید ابتدا گندم یا جو بکارید و برای کشت دوم کینوآ را کشت کنید.


avatar
سوال کننده:مسعود احمدی

سلام میخام بدونم که کاشت این محصول در هوای گرم و خشک حوالی رفسنجان که فقط پسته کشت میشود امکانپذیره؟ و دوم اینکه بذر این محصول رو چطور باید تهیه کرد؟؟ ممنونavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. کینوآ می تواند شوری 50 دسی زیمنس بر متر را تحمل کنید و از این رو یک گیاه مقاوم به شوری است. در هر منطقه ای که بتوان گندم و جو کشت نمود، این گیاه را نیز می توان کشت کرد. بذر کینوآ را از مراکز معرفی شده توسط جهاد کشاورزی منطقه خود تهیه کنید.


avatar
سوال کننده:علی

با سلام بنده حدود 2000 متر مربع زمین شالی کاری در شمال منطقه فومن دارم که فقط تک محصولی هست می خواستم بدانم آیا در زمان غیر از کشت برنج می توان چنین محصولی را داشته باشم لطفا راهنمایی بفرماییدavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. بله. امکانپذیر می باشد.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi