مستند آموزشی تولید ظروف مسی مدت زمان دوره: مدرک پایان دوره:
409000 تومان
خرید دوره

مستند آموزشی تولید ظروف مسی

5 از 5
2 نفر امتیاز داده اند
توضيحات

اگر این روزها در بازار چرخی بزنید متوجه خواهید شد که مغازهای فروش ظروف مسی در سطح شهرها نسبت به گذشته بیشتر به چشم می آیند. استقبال زیاد مردم از این محصولات، بازار فروش مناسب و تضمین شده کسب و کار تولید ظروف مسی رو به یکی مشاغل پررونق تبدیل کرده است. این ظروف به یکی از پر طرفدارترین لوازم خانگی در بین خانواده‌های ایرانی بدل شده است و بسیاری از خانواده‌ها در حال تعویض ظروف غذاخوری خود به این ظروف هستند.

البته با توجه به اینکه قیمت ظروف مسی نسبت به برخی ظروف دیگر به نسبت بالاست اما ظاهر زیبای آن ارزش این ظروف را بالا می برد. نکته جالب توجه هم این است که این نوع ظروف بعد استفاده قابلیت فروش دارند و می توان آنها را به فروش رساند. البته ناگفته نماند که مزایای استفاده از ظروف مسی تنها در ظاهر زیبای آن و قابلیت فروش آن بعد از استفاده خلاصه نمی شود، بلکه مزایایی همچون حرارت یکنواخت، صرفه جویی در مصرف انرژی و حفظ محیط زیست نیز دارد.

دوره آموزش تصویری حاضر به تمامی مراحل تولید ظروف مسی (ذوب کردن شمش‌های مسی، نورد قالب‌های مس، فرم‌دهی، چکش‌کاری، قلع کاری، پولیش زنی، بازار فروش و ریسک) پرداخته است و کار را برای شما جهت ورود به این کسب و کار راحت کرده است. این دوره آموزشی با فیلم‌برداری از کارگاه تولیدی آقای مجتبی سلیمی، کارآفرین برتر این حوزه که در استان زنجان مشغول به فعالیت هستند تهیه شده است. مدرسه میدون و کلینیک مشاوره نیز آماده ارائه کلاس­های حضوری و مشاوران متخصص در این حوزه هستند.

توجه: این دوره آموزشی مجازی (غیر حضوری) است و صرفاً در حساب کاربری شخص در سایت نمایش داده می شود.

آشنایی با سرفصل ها

ارزیابی دوره
5 از 5
2 نفر امتیاز داده اند
80
85
75
95
100
عضویت/ورود سریع جهت خرید دوره
پرسش و پاسخ
نظرات