دوره ی آموزشی طراحی و ساخت اسباب بازی چوبی بارگذاری شد


راه اندازی یک کسب و کار خرد با استفاده از دوره های آموزشی سایت میدون امکان پذیر است. این بار برای علاقه مندان به خلق آثار و صنایع دست ساز، دوره آموزشی طراحی و ساخت اسباب بازی چوبی بارگذاری شده است.


بازي مختص كودكان نيست بلكه بازي در تمام طول زندگي انسان مشاهده مي شود. اما نوع بازي و مدت زماني كه افراد در سنين مختلف به آن اختصاص مي دهند متفاوت است.

اهمیت بازی برای کودکان
بازی کردن برای کودکان امری مهم و نیازی حیاتی است. عالم کودکی آنها را همین تحرکات تشکیل می دهد. موثرترين و پرمعناترين راه يادگيري براي كودك، بازی با اسباب بازی های خلاقانه است و جبران آن از طريق ديگری امكان پذير نيست.
 بنابراین وجود اسباب بازی برای این قشر مساله ی غیر قابل انکاری است. از طرفی کودکی دورانی است که والدین سعی می کنند اکثر نیازهای کودک را برآورده کنند. بالطبع پرداخت هزینه برای خرید اسباب بازی نیز اجتناب ناپذیر خواهد بود.
باتوجه به اینکه بخش مهمی از آینده کودکان و علایق و سلایق آنها ریشه در کودکی دارد، انتخاب نوع بازی و اسباب بازی از جهت فرهنگی بسیار حائز اهمیت است. نادیده گرفتن این مساله صدمات و لطماتی جدی به آینده کودک و نسل جدید می زند.

بازاریابی ساده در حوزه اسباب بازی
ساخت اسباب بازی به دلیل نیاز همیشگی جوامع به آن، از صنعت های مهم- به لحاظ فرهنگی- و پر درآمد به شمار می آید. اشتغال با تخصص در این حرفه می تواند موجب راه اندازی یک کسب و کار ویژه در مقیاس خرد یا کلان شود.
شاید بتوان بعد از خوراک و پوشاک، بازی کردن کودکان را به عنوان نیازی مطرح کرد که بازاریابی آن به راحتی امکان پذیر است. همواره کودکانی هستند و هر کودک به صورت فطری و غریزی نیازمند بازی با اسباب بازی خواهد بود. بنابراین بازاریابی این صنعت نیازی به تفحص در زمان و مکان خاصی ندارد.
در این میان اسباب بازی هایی که خلاقیت، نیاز روز، فرهنگ ملی و قومی، آمیختگی های بنیادی و بنیانی با یکدیگر داشته باشند می توانند در این شرایط اقتصادی بازار خوبی را پیدا کنند.
ساخت اسباب بازی های چوبی علاوه بر اینکه یک صنعت و حرفه به شمار می آید، در مقام و منزلت یک مصنوع هنری برای صاحب اثر و مصرف کنندگان ارزشمند است.

حالا وقت آن رسیده که به میدون بیایید.
با فراگیری راه و روش چگونگی ساخت اسباب بازی های چوبی طی یک دوره ی آموزشی، می توان به راحتی یک کسب و کار خرد یا کلان را راه اندازی کرد.
در قسمت دوره های آموزشی سایت میدون، دوره ای تحت عنوان طراحی و ساخت اسباب بازی چوبی بارگذاری شده است که علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار می توانند از آن بهره مند شوند.

ویژگی های این دوره آموزشی
در این دوره آموزشی، شرایطی فراهم شده تا صنعت اسباب بازی، مانند تعریف بازی و اسباب بازی، موارد استفاده اسباب بازی، اصطلاحات و طبقه بندی های موجود در این حوزه، تاریخچه ی اسباب بازی سازی پرداخته شود.
ضمن توضیحات کلی، مباحث عملیاتی به صورت مرحله به مرحله آموزش داده شده تا مخاطب در انتهای دوره از دانش کافی برای راه اندازی کسب و کار در زمینه اسباب بازی برخوردار شود.
در این دوره ضمن بهره مندی از مهارت بازاریابی برای فروش اسباب بازی و آموزش نکاتی در رابطه با مراحل مدیریتی برای چرخه مالی کار، مسائل مربوط به ریسک جهت شناخت مخاطرات این صنعت نیز لحاظ شده است.
محتوای این دوره علاوه بر متون کاربردی، شامل فیلم ها و تصاویر آموزشی بسیاری است.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi