روزهای سرمایه گذاری در کافه میدون


کافه میدون بستری برای ورود سرمایه های مردمی به چرخه تولید است که توانسته از ابتدای شروع جشنواره کارآفرینی حرف حساب نقشی فعال را در تامین سرمایه برای شرکت کنندگان ایفا کند.


به گزارش «میدون»، تامین سرمایه همواره یکی از مهمترین بخش های شروع هرکسب و کاری است. در همین راستا سامانه میدون با راه اندازی محلی به نام کافه میدون، بستری برای ورود سرمایه های مردمی به چرخه تولید فراهم کرده است.

کافه میدون توانسته از ابتدای شروع جشنواره کارآفرینی حرف حساب، نقشی فعال را در تامین سرمایه برای شرکت کنندگان در این جشنواره ایفا کند و پیش از مشخص شدن برنده نهایی این جشنواره، برای بسیاری از این افراد سرمایه جذب نماید.

تاکنون بیش از 57 نفر در قالب 19 قسمت از برنامه حرف حساب در جشنواره یک میلیاردی کارآفرینی این برنامه شرکت کردند و بیش از 2 هزار درخواست برای همکاری با این کارآفرینان در سایت میدون به ثبت رسیده است.

کارشناسان بخش بازرگانی سامانه میدون نیز پس از بررسی تمامی این درخواست ها و انجام مصاحبه تلفنی اولیه با درخواست دهندگان، تاکنون جلسات مختلفی را در کافه میدون میان شرکت کنندگان در برنامه و داوطلبان سرمایه گذاری ترتیب داده اند.

انتهای پیام/

 

پست های مرتبط

نظرات (2)

avatar

جواد

ﺳﻪشنبه 23 بهمن 1397

باسلام وخسته نباشيدمن چندتا كاراماده توليد دارم هم براي واگذاري هم براي توليد كه خودم انجام بدم بايدچه كاري انجام بدم ويه كليپ هم فرستادم ولي جوابي نگرفتم باتشكر

avatar

حسن عجم مقصودی

چهارشنبه 17 بهمن 1397

سلام موضوع امادگی شراکت با سرمایه گذار یک واحد دامداری صنعتی در شهرستان شاهرود باکلیه تجهیزات و ظرفیت صدراس گاوشیری و دام موجود سی راس و روزانه 800کیلو تولید شیر با شش سال سابقه کاری امادگی شراکت را دارم مکان و کاری تلاش ازمن سرمایه با سرمایه گذار باتشکر

ثبت نظر جدید

logo-samandehi