طرح تولید خلال دندان چوبی با حضور سرمایه گذار بررسی شد


آقای حمید سید ابوطالب یکی دیگر از شرکت کنندگان در جشنواره حرف حساب بود که توانست پس از حضور در برنامه طرح خود را برای سرمایه گذاران ارائه کند


به گزارش «میدون»، یکی دیگر از شرکت کنندگان جشنواره کارآفرینی حرف حساب آقای حمید سید ابوطالب بود که برای راه اندازی کارخانه تولید خلال دندان نیاز به 300 میلیون تومان سرمایه داشت.

پس از حضور ایشان در برنامه افراد مختلفی با مراجعه به آگهی آقای سیدابوطالب در سایت میدون، برای سرمایه گذاری در کسب و کار ایشان اعلام آمادگی کردند که کارشناسان بخش بازرگانی سامانه میدون پس از بررسی این درخواست ها مقدمات برگزاری جلسات حضوری در کافه میدون را برای بررسی آنها فراهم کردند.

پس از برگزاری جلسات مشترک میان آقای سیدابوطالب و داوطلبان سرمایه گذاری در کسب و کار ایشان که در کافه میدون برگزار شد، در نهایت یکی از سرمایه گذاران به نام آقای امامی برای سرمایه گذاری 300 میلیون تومانی در این کسب و کار با آقای سید ابوطالب به توافق اولیه دست یافت اما طرح تجاری ایشان توسط سرمایه گذار در دست بررسی است و هنوز چیزی قطعی نشده است. امیدواریم بتوانیم خبر خوشحال کننده توافق نهایی طرفین را برای شما مخاطبان گرامی سایت میدون منتشر نماییم.

انتهای پیام/

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi