تحقق رویاهای محسن امیدی در کافه میدون


محسن امیدی تولیدکننده نوشیدنی انرژی زا پس از حضور در جشنواره کارآفرینی حرف حساب توانست رویاهای خود برای ایجاد خط تولید این محصول را محقق کند.


به گزارش «میدون»، محسن امیدی با کسب و کار تولید نوشیدنی انرژی زا از جمله افرادی بود که به منظور جذب سرمایه برای راه اندازی خط تولید محصول خود در جشنواره یک میلیاردی حرف حساب شرکت کرد.

او توانست پس از حضور در برنامه حدود 8 درخواست جدی را برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود جذب نماید که کارشناسان بخش بازرگانی سامانه میدون پس از مصاحبه اولیه با تمامی این افراد، در نهایت سه درخواست را حائز شرایط لازم تشخیص دادند و مقدمات لازم برای برگزاری جلسه ای با حضور خود آقای امیدی را مهیا کردند.

در نهایت پس از برگزاری چندین جلسه بازرگانی در کافه میدون، آقای امیدی با یکی از این افراد برای سرمایه گذاری 500 میلیون تومانی به توافق نهایی رسید و به همین جهت ادامه جلسات با سرمایه گذار دیگری که قصد سرمایه گذاری 400 میلیون تومانی را داشت کنسل شد.

گفتنی است آقای امیدی در این جلسات توانست با سرمایه گذار دیگری به نام آقای رضاقلی برای سرمایه گذاری در طرح دیگر خود با موضوع «تولید سبزیجات فراسودمند» به توافق برسد و انعقاد قراردادی 200 میلیون تومانی در این باره میان آقای امیدی و آقای رضاقلی در حال نهایی شدن است.

انتهای پیام/

 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi