کافه میدون؛ بستری برای اتصال سرمایه های مردمی


جلسات جذب سرمایه مردمی به منظور حمایت از پروژه های معرفی شده در جشنواره یک میلیاردی حرف حساب باحضور سرمایه گذاران مختلف در کافه میدون برگزار می شود.


به گزارش «میدون»، جذب سرمایه یکی از مهمترین چالش های تولیدکنندگان و کارآفرینان در مسیر راه اندازی و توسعه کسب و کارهایشان است. از این رو گروه دانش و اقتصاد شبکه اول سیما با همکاری سامانه میدون اقدام به برگزاری رویدادی با نام «جشنواره یک میلیاردی» در قالب برنامه «حرف حساب» نموده است.

در هرقسمت از این برنامه که ساعت 9:30 دقیقه روزهای شنبه تا چهارشنبه پخش می شود، سه کارآفرین با طرح هایشان به روی آنتن می روند و طی گفت و گو با آقای کیاداوود اسفندیاری مجری برنامه، به تشریح طرح ها و کسب و کارهای خود می پردازند.

در کنار شرکت این کارآفرینان در جشنواره یک میلیاردی و رقابت آنان برای جذب وام های سرمایه گذاری ای که به عنوان جوائز این جشنواره در نظر گرفته شده، این امکان برای کارآفرینان ایجاد گردیده تا با استفاده از بخش درخواست همکاری که در ذیل آگهی های هرکدام از آنان در سامانه میدون قرار داده شده، بینندگانی که علاقه مند به سرمایه گذاری در کسب و کارهای این افراد هستند تمایل خود را برای برقراری این همکاری ابراز نمایند.

این درخواست ها پس از بررسی اولیه توسط کارشناسان قسمت بازرگانی سامانه میدون، طی مصاحبه تلفنی مورد پایش قرار می گیرد و در نهایت درخواست های دارای پتاسنیل عملیاتی به منظور شروع فرآیند مذاکره حضوری به تیم پیگیری قراردادهای سامانه میدون معرفی می گردند.

پس از پخش اولین قسمت از جشنواره کارآفرینی حرف حساب، تاکنون تعداد قابل ملاحظه ای از ببینندگان به منظور سرمایه گذاری در پروژه های معرفی شده اعلام آمادگی کردند و جلسات متعددی نیز برای بررسی این درخواست ها بین کارآفرینان و افراد داوطلب سرمایه گذاری در کافه میدون برقرار شده است.

انتهای پیام/

 

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

محمد

چهارشنبه 17 بهمن 1397

سلام تعمیرات موبایل بلدم ولی سرمایه ندارم برای مغازه زدن ممنون میشم کمکم کنید با ۱۰۰میلیون کارم درست میشه

avatar
پاسخ دهنده:کارشناس میدون
چهارشنبه 22 اسفند 1397

با سلام

میتونین در قسمت نیازمندیهای سایت درخواستتان را ثبت کنید. 

ثبت نظر جدید

logo-samandehi