پخش برنامه «پرورش الاغ» از شبکه اول سیما


بیست و پنجمین قسمت از پر مخاطب ترین برنامه تلویزیونی آموزش کسب و کار، به همت سامانه میدون و با موضوع معرفی کسب و کار «پرورش الاغ»، امشب از شبکه یک سیما پخش می‌شود.


به گزارش «میدون»، برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کار‌های کوچک، به همت سامانه جامع هدایت و پشتیبانی کسب و کار‌های کوچک میدون و با همکاری گروه اقتصادی شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود.
در این برنامه تلویزیونی که در قالب برنامه پایش کسب و کار به روی آنتن شبکه یک می‌رود، هر هفته یک کسب و کار کوچک با حضور کارشناسان و کارآفرینان برجسته آن رشته به ببیندگان معرفی می‌گردد و کلیاتی از نحوه فعالیت در آن کسب و کار آموزش داده می‌شود.
در این راستا، بیست و پنجمین قسمت از این برنامه تلویزیونی امشب (سه‌شنبه چهارم دی ماه) با موضوع معرفی کسب و کار «پرورش الاغ» به روی آنتن خواهد رفت.
در این برنامه زنده که ساعت 23:15 به صورت زنده و مستقیم از شبکه یک سیما پخش می‌شود، آقای «جواد بذرافکن» کارآفرین در حوزه پرورش الاغ، با آقای کیاداوود اسفندیاری مجری برنامه، درباره کسب و کار «پرورش الاغ» گفتگو خواهند کرد.
پس از این گفتگو نیز موارد ثبت شده در قسمت ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار سامانه میدون بررسی می‌شوند که در این راستا مشکل 4 تن از هموطنان مطرح می گردد و در ادامه بخش «میدون کسب وکار» پخش خواهد شد که طی آن ایده‌ها و محصولات منتخبی که طی هفته اخیر در قسمت نیازمندی‌های سامانه میدون ثبت گردیده اند به روی آنتن خواهند رفت و نیازمندی‌های خود برای توسعه کسب و کارشان را مطرح خواهند نمود.

انتهای پیام/

پست های مرتبط

نظرات (2)

avatar

حمید رضا زند

چهارشنبه 19 دی 1397

بنده در مورد پرورش بز سانن چطوری با کار افرینش تماس بگیرم لطفا شما کمکم کنید.

avatar
پاسخ دهنده:کارشناس میدون
یکشنبه 7 بهمن 1397

با سلام در قسمت مشاوره میدون درخواستتان را ثبت کنید با شما تماس می گیرند.

avatar

فرزاد

پنجشنبه 13 دی 1397

سلام راهنمایی جهت این پروژه میخوام لطفا راهنماییم کنید

ثبت نظر جدید

logo-samandehi