پخش برنامه «کاشت انار» از تلویزیون


هجدهمین قسمت از پر مخاطب ترین برنامه تلویزیونی آموزش کسب و کار، به همت سامانه میدون و با موضوع معرفی کسب و کار «کاشت انار»، امشب از شبکه یک سیما پخش می‌شود.


به گزارش «میدون»، برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کار‌های کوچک، به همت سامانه جامع هدایت و پشتیبانی کسب و کار‌های کوچک میدون و با همکاری گروه اقتصادی شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود.
در این برنامه تلویزیونی که در قالب برنامه پایش کسب و کار به روی آنتن شبکه یک می‌رود، هر هفته یک کسب و کار کوچک با حضور کارشناسان و کارآفرینان برجسته آن رشته به ببیندگان معرفی می‌گردد و کلیاتی از نحوه فعالیت در آن کسب و کار آموزش داده می‌شود.
در این راستا، هجدهمین قسمت از این برنامه تلویزیونی امشب (سه شنبه پانزدهم آبان‌ماه) با موضوع معرفی کسب و کار «کاشت انار» به روی آنتن خواهد رفت.
در این برنامه زنده که ساعت ۲۳:۰۰ به صورت زنده و مستقیم از شبکه یک سیما پخش می‌شود، آقای «رضا قوسی» کارآفرین در حوزه کاشت انار با آقای کیاداوود اسفندیاری مجری برنامه، درباره کسب و کار «کاشت انار» گفتگو خواهند کرد.
پس از این گفتگو نیز موارد ثبت شده در قسمت ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار سامانه میدون بررسی می‌شوند و در ادامه بخش «میدون کسب وکار» پخش خواهد شد که طی آن ایده‌ها و محصولات منتخبی که طی هفته اخیر در قسمت نیازمندی‌های سامانه میدون ثبت گردیده اند به روی آنتن خواهند رفت و نیازمندی‌های خود برای توسعه کسب و کارشان را مطرح خواهند نمود.

انتهای پیام/

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

میثم

چهارشنبه 23 آبان 1397

سلام برای مقابله با کرم گلوگاه انار باید چکار کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

ثبت نظر جدید

logo-samandehi