پخش برنامه «راه اندازی اکوکمپ های عشایری»


شانزدهمین قسمت از پرمخاطب ترین برنامه تلوزیونی آموزش کسب و کار، به همت سامانه میدون و با موضوع معرفی کسب و کار «اکوکمپ های عشایری»، امشب از شبکه یک سیما پخش می شود.


به گزارش «میدون»، برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه جامع هدایت و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک میدون و با همکاری گروه اقتصادی شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.

در این برنامه تلویزیونی که در قالب برنامه پایش کسب و کار به روی آنتن شبکه یک می رود، هر هفته یک کسب و کار کوچک با حضور کارشناسان و کارآفرینان برجسته آن رشته به ببیندگان معرفی می گردد و کلیاتی از نحوه فعالیت در آن کسب و کار آموزش داده می شود.

در این راستا، شانزدهمین قسمت از این برنامه تلویزیونی امشب (سه شنبه بیست و چهارم مهرماه) با موضوع معرفی کسب و کار «راه اندازی اکوکمپ های عشایری» به روی آنتن خواهد رفت.

در این برنامه زنده که ساعت 23:15 دقیقه به صورت زنده و مستقیم از شبکه یک سیما پخش می شود، آقای علی مراد غیبی کارآفرین در حوزه راه اندازی اکوکمپ های عشایری و از کارشناسان سامانه میدون با آقای کیاداوود اسفندیاری مجری برنامه، درباره کسب و کار «راه اندازی اکوکمپ های عشایری» گفت و گو خواهند کرد.

پس از این گفت و گو نیز موارد ثبت شده در قسمت ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار سامانه میدون بررسی می شود، که در این راستا امشب مشکلات مربوط به مهندسان مجری استان فارس و همچنین مشکلات حقوقی رانندگان جاده ای و آزمون وکالت با حضور مسئولین مربوطه بررسی خواهند شد.

در ادامه این برنامه و در قالب بخش «میدون کسب وکار»، ایده ها و محصولات منتخبی که طی هفته اخیر در قسمت نیازمندی های سامانه میدون ثبت گردیده اند به روی آنتن خواهند رفت و نیازمندی های خود برای توسعه کسب و کارشان را مطرح خواهند نمود.

«تولید رنگ های گیاهی»، « تولید بسته هویت فنی ساختمان»، «تولید دستگاه تصفیه آب بدون پس‌آب» و «تولید سامانه هوشمند تحلیل و آنالیز محتوی» کسب و کارهایی هستند که نیازمندی های آنها امشب در بخش «میدون کسب و کار» مطرح می شوند.

انتهای پیام/

نظرات (1)

avatar

حسین چترزرین

چهارشنبه 25 مهر 1397

لطف کنید ادرس وتلفن اقای فقیر نژاد تولید کننده دستگاه کاهنده برق

ثبت نظر جدید

logo-samandehi