پخش برنامه «پرورش قارچ» از تلویزیون


چهاردهمین قسمت از پرمخاطب ترین برنامه تلوزیونی آموزش کسب و کار، به همت سامانه «میدون» و با موضوع معرفی کسب و کار «پرورش قارچ»، امشب از شبکه یک سیما پخش می شود.


به گزارش «میدون»، برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه جامع هدایت و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک میدون و با همکاری گروه اقتصادی شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.

در این برنامه تلویزیونی که در قالب بخشی از برنامه پایش کسب و کار به روی آنتن شبکه یک می رود، هر هفته یک کسب و کار کوچک با حضور کارشناسان و کارآفرینان برجسته آن رشته به ببیندگان معرفی می گردد و کلیاتی از نحوه فعالیت در آن کسب و کار آموزش داده می شود.

در این راستا، چهاردهمین قسمت از این برنامه تلویزیونی امشب (سه شنبه سوم مهرماه 1397) با موضوع معرفی کسب و کار « پرورش قارچ» به روی آنتن خواهد رفت.

در این برنامه که حدود ساعت 23:15 دقیقه به صورت زنده و مستقیم از شبکه یک سیما پخش می شود، آقای مکرم از کارشناسان سامانه «میدون» با آقای کیاداوود اسفندیاری مجری برنامه، درباره کسب و کار «پرورش قارچ» گفت و گو خواهند کرد.

پس از این گفت و گو نیز موارد ثبت شده در قسمت ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار سامانه «میدون» بررسی می شود و پس از آن و در قالب بخش «میدون کسب وکار»، ایده ها و محصولات منتخبی که طی هفته اخیر در قسمت نیازمندی های سامانه میدون ثبت گردیده اند به روی آنتن خواهند رفت.

«تولید نسل جدید کپسول های آتش نشانی»، « تولید تجهیزات پزشکی»، «تولید دستگاه بازاریابی الکترونیکی»، «تولید تجهیزات الکترونیکی» و «تولید سبدهای حصیری گیاهی» کسب و کارهایی هستند که نیازمندی های آنها امشب در بخش «میدون کسب و کار» مطرح می شوند.

انتهای پیام/

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi