دوره آموزشی پخت شیرینی بارگذاری شد


دوره آموزشی کسب و کار «پخت شیرینی» در بخش دوره های آموزشی سامانه میدون بارگذاری شد و علاقه مندان می توانند با مراجعه به این قسمت از محتوای این دوره آموزشی استفاده نمایند.


به گزارش «میدون»، شیرینی از دیرباز مورد توجه ایرانیان با ذائقه های مختلف  بوده و در تمامی مراسم ها و جشن ها کاربرد داشته است. پخت شیرینی در ابعاد وسیع و کارگاهی و حتی در محیطی کوچک (در خانه) امکان پذیر است.

شیرینی محصولی است که در انواع متفاوت و با طعم های متنوعی تهیه می شود. به علاوه این که با تغییر در مواد تشکیل دهنده آن می توان برای افراد رژیمی هم شیرینی تهیه کرده و این افراد را نیز به بازار هدف خود اضافه کرد.

این کسب و کار را می توان با تجهیزات کم و سرمایه پایینی (حدود 5 میلیون تومان) شروع کرد و در زمان کوتاه با فروش محصول به سود بالایی رسید. پخت شیرینی یکی از مشاغل زودبازده بوده و یک فرصت شغلی مناسب مخصوصا برای زنان خانه دار محسوب می شود.

یافتن بازار فروش محصول یکی از ضروریات این حرفه بوده که با تبلیغات مناسب مخصوصا در فضای مجازی می توان به آن دست یافت . توجه به این نکته ضروری است که یکی از لازمه های موفقیت در این شغل گذراندن دوره های آموزشی مرتبط با پخت شیرینی است.

لازم به ذکر است که دوره آموزشی پخت شیرینی، دوره ای مجازی(غیر حضوری) و مبتنی بر متن است و برای راه اندازی این کسب و کار داشتن فقط یک نیروی کار کفایت می کند.

برای مشاهده دوره آموزشی پخت شیرینی می توانید از لینک زیر در قسمت دوره های آموزشی سامانه میدون استفاده نمایید:

http://meidoun.ir/home/businessitem/122

انتهای پیام/

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi