دوره آموزشی پرورش زالو بارگذاری شد


دوره آموزشی «پرورش زالو» در بخش دوره های آموزشی سامانه میدون بارگذاری شد و علاقه مندان به این کسب و کار می توانند با مراجعه به این قسمت از محتوای این دوره استفاده نمایند.


به گزارش «میدون»، زالوی طبی یک جاندار کوچک و پرفایده از منظر درمانی و اقتصادی می باشد و پرورش زالو به خاطر تقاضای روزافزون آن در ایران و جهان رو به گسترش است.

این شغل که در گروه شیلات قرار می گیرد، این امکان را برای شما فراهم می کند تا در یک محیط به نسبت کوچک، بتوانید به کسب و کاری پرسود دست بیابید.

دوره آموزشی کسب و کار پرورش زالو حدود 18 ماه است که با سرمایه اولیه 86 میلیون تومان می توانید به سود بیش از 100 میلیون تومان برسید. هزینه های ثابت شروع این شغل حدود 60 میلیون تومان است، که این مبلغ فقط برای دوره اول است.

از طرفی هزینه کارگری نیز 21 میلیون تومان است که شما می توانید با انجام وظایف کارگری این هزینه را از سرمایه اولیه کسر نمایید.

پرورش زالو به فضای 380 مترمربع نیاز داشته و مصرف آب و برق آن به اندازه یک واحد آپارتمانی است و در این کار باید تک تک مراحل با دقت بالا انجام شده و به نکات بهداشتی اهمیت زیادی داده شود تا به سود حداکثری رسید.

در این دوره آموزشی ضمن آشنایی با گونه‌ طبی زالو، مناطق مناسب برای پرورش، نحوه پرورش و نگهداری آن بیان می شود و ویدیو آموزشی این دوره نیز به زودی بر روی سایت بارگذاری خواهد شد.

لازم به ذکر است که دوره آموزشی پرورش زالو، دوره ای مجازی(غیر حضوری) و مبتنی بر متن است و برای راه اندازی این کسب و کار داشتن فقط یک نیروی کار کفایت می کند.

برای مشاهده دوره آموزشی پرورش زالو می توانید از لینک زیر در قسمت دوره های آموزشی سامانه میدون استفاده نمایید:

http://meidoun.ir/home/businessitem/124

انتهای پیام/

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi